CS:GO FPS düşüşü

Semih Aras

Hectopat
Arkadaşlar, CS:GO'da var ms sorunu var ve FPS'mi düşürüyor. İlk girdiğimde 130 FPS oynuyorum. Sonra var yükseliyor, FPS 30'a düşüyor. Sabah Steam'e girerken hata verdi. Steam ağına bağlanılamıyor diye, PC yeniden başlattım düzeldi.

Şakası bir yana oyuna girdiğinizde ısınma, oyundaki karakter ve efektlerin çoğalması gibi nedenlerden fps düşebilir. Ancak sorununuz ısınma kaynaklı gözüküyor. Diğer sorunlar için donanımınızı öğrenmemiz gerek.

Şakası bir yana oyuna girdiğinizde ısınma, oyundaki karakter ve efektlerin çoğalması gibi nedenlerden fps düşebilir. Ancak sorununuz ısınma kaynaklı gözüküyor. Diğer sorunlar için donanımınızı öğrenmemiz gerek.
Pc 5 6 yıl önce aldım hiç termal macun yenilemedim
Pc 5 6 yıl önce aldım hiç termal macun yenilemedim
Fanlarda garip ses çıkartıyor
İntel pentium g4400 anakart msi h110m pro vd ekran kartı r7 240 bir hafta önce sıkıntısız 130 fps oyun oynuyordum
Arkadaşlar arkadaşımda da cs go da fps düşüşü oldu onda da var yükseliyor.200 fps oynarken arkadaşım 60 fps oynuyor.Sunucularda sıkıntı olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı