CS:GO FPS Max ne olmalı?

Aragorn1907

Yoctopat
240Hz monitör için bu ayar ne olmalı? Benim CFG'de FPS Max kodu yok, bu kod yoksa benim bu ayar otomatik olarak ne oyunda? Not: Bu arada 240Hz'ye daha geçmedim ve geçmek üzereyim, bilgisayar 240FPS üstü verecek.
CFG'nin içine bu kodu ne yazmalıyım tam olarak doğru şekilde, ya da ellemeyeyim ve hiç yazmayayım mı? Bu kod yüzünden bilgisayar fazla ısınmaz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
240Hz monitör için bu ayar ne olmalı? Benim CFG'de FPS Max kodu yok, bu kod yoksa benim bu ayar otomatik olarak ne oyunda? Not: Bu arada 240Hz'ye daha geçmedim ve geçmek üzereyim, bilgisayar 240FPS üstü verecek.
CFG'nin içine bu kodu ne yazmalıyım tam olarak doğru şekilde, ya da ellemeyeyim ve hiç yazmayayım mı? Bu kod yüzünden bilgisayar fazla ısınmaz değil mi?

Bilgisayar vermesi gereken performansı vermesi sıcaklığını soğutma bölümün iyi ise çok etkilemez.

FPS 240'ın altına inmiyorsa eğer, fps_max 280 falan yap. İşlemci fazla fps vericem diye kendini yormaz.

Yanlış bakmadıysam s1mple 240Hz monitörde bunu +fps_max 500 yapmış. İlginç geldi.
Ne yapacağımı şaşırdım. Bu ayarı hiç kurcalamadım şimdiye kadar o zaman kaçta oynadım ben bu ayarın klasiği nedir? CFG içinde böyle bir kodum yok.

En mantıklısı 0 yapmak değil mi? Yani ne kadar yüksek FPS o kadar akıcı oyun olmuyor mu? Bu durumda bilgisayar ısınacağı için mi herkes böyle yapmıyor?

Geri
Yukarı