CS:GO FPS sorunu

CodeNR

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, ekran kartım GTX 750 ti ve işlemci Xeon x3470. CS:GO'da kullanım yüzdesi düşük dalgalı bir halde ve sadece oyunda oluyor bu durum. Oyun hiç akıcı değil saçma sapan droplar yiyorum. MSI afterburner değeri altta. Sıcaklıklar da normal ama bir türlü akıcı olmuyor oyun, bütün ayarlarda denedim sonuç yine aynı. Dikey eşitlemeyi mouse delay yüzünden açmıyorum. Bu derdin devası nedir acaba?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    33,4 KB · Görüntüleme: 81
Arkadaşlar merhaba, ekran kartım GTX 750 ti ve işlemci Xeon x3470. CS:GO'da kullanım yüzdesi düşük dalgalı bir halde ve sadece oyunda oluyor bu durum. Oyun hiç akıcı değil saçma sapan droplar yiyorum. MSI afterburner değeri altta. Sıcaklıklar da normal ama bir türlü akıcı olmuyor oyun, bütün ayarlarda denedim sonuç yine aynı. Dikey eşitlemeyi mouse delay yüzünden açmıyorum. Bu derdin devası nedir acaba?
Konsolu aç fps_max 61 yaz

Bu konudaki yaptığıma bakarsanız belki yardımcı olur

Bu konudaki yaptığıma bakarsanız belki yardımcı olur
Denedim sonuç aynı.
Konsolu aç fps_max 61 yaz
Hocam durum fps sabitlemesi değil. Sabitlediğimde de aynı sorun oluyor. Sorun akıcı değil ve ekran kartı kullanımında ki dalgalanma.

Kullanılan monitörden kaynaklı olabilir.

CS:GO gibi rekabet oyunlarında FPS' i 60 a sınırlayamazsın. Yanlış bilgilendirmeyin insanları.
Nasıl yani?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı