CS:GO Gecikme Sorunu

Malefic

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Son zamanlarda dizüstü bilgisayarımda CS:GO oynarken tuhaf bir hatayla karşılaşmaya başladım. FPS düşüşü mü yoksa başka bir şey mi çözemedim. Vsync açık 60 FPS sabit oynuyorum, FPS'de ani bir düşme görmüyorum. Fakat şöyle bir sorunum var, mesela yürürken oyun donuyor ve düzeldiğinde geriden yürüdüğüm yolu tekrar yürüyorum. Çatışma esnasında adama ateş ederken donma yaşıyorum. Düzeldiğinde ise ölmüş oluyorum. Ping değerlerim genelde 50-65 arası. Fan temizliği ve termal macun değişikliği yaptım, aşırı bir ısınma yaşamıyorum.

Bahsettiğiniz şey lag sorunu gibi duruyor. Aynı yeri tekrar yürümek, çoktan ölmüş olmak, bunlar lag belirtileri. İnternet bağlantınızı kullanan biri varsa böyle yaşamanız normal.

Kablosuz bağlantı ile oynuyorum. Upload olmaması için OneDrive ve Google Drive'ı kapatıyorum. İnternete 2 cihaz ile bağlanıyorum sadece. Ethernet kablosunu takıp öyle oynayacağım aynı sorunu tekrar yaşarsam buraya yazacağım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı