"CS:GO gocasesden gelen çekiliş kazandıniz" mesajı

Berat68

Hectopat
Daha fazla  
Ben csgocases.com a giriş yapmıştım. Birkaç gün sonra Instagram'dan bir mesaj geldi. AK47 neon ride kazandınız diye bir yabancı mesaj geldi ve altındada takas linkini bırakmış ve oradan AK47 neon riderı seçin diyordu. Ben de yaptım ama bunu yapınca Steam giriş kısmına atiyor. Dolandırıcı olabilir mi?

Evet sakın girme ben hesabı kaptırdım Allah'tan sonra geri alabildim sakın girme ve bildir

Kimse size bedava eşya vermez, çok büyük ihtimal dolandırıcılar. Sakın ha sakın bilgilerinizi girmeyin.

Dolandırıcı. En basit numaralardan hem de. Bu numaralara kanıp sonradan konu açan arkadaşlara sadece soğuk su öneriyoruz. Hiç inanmayın böyle şeylere silin geçin.

Elbette dolandırıcıdır kimse size bedava ak neon rider vermez.

Büyük ihtimal dolandırıcı size o skini atması için sadece trade linkinizi alması gerek Steam hesabını giriş yapılacak bir şey yok

%100 dolandırıcı. Sazan taktiği uyguluyor dolandırıcı. Insatgram hesaplarını da öyle çalıyorlar.

Evet bende böyle düşündüm ve mesaj attım ben size takas urlmi atayım siz oraya atın dedim.
Ben linke tıkladım ama giriş falan yapmadım bir sıkıntı olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…