CS:GO Güncelleme Sonrası Düşük FPS Sorunu

ExecutioneR_

Kilopat
Makaleler
1
Herkese iyi akşamlar. Bildiğiniz gibi CS:GO'ya 1,5 GB güncelleme geldi. Güncellemeyi yaptıktan sonra bende FPS düşüklüğü oldu (sadece bende değil, neredeyse herkes). Beklemeye başladım Valve bu sorunu düzeltsin diye ve düzeltmişler de. MB güncelemeyle yeni modun animasyonlarını kapatmışlar ya da azaltmışlar. Neyse, güncellemeyi yaptım ama değişiklik olmadı. Çok az bir değişiklik oldu. Eski FPS değerlerimi göremiyorum. Mesela Dust 2 mide bakınca 55-60 FPS alıyordum, şimdi 35-40 FPS alıyorum. Sadece bu FPS düzeltme güncellemesi bende mi işe yaramadı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu tür durumları Apple ve Samsung telefonlarında yapılan bilinçli eskitmeye benzetiyorum. Aslında Valve'da bu tür bir durum yok ama aylar geçtikçe sistem yerinde kaldıkça FPS düşüşü yaşanıyor.

Steam üzerinden CS:GO için dosya doğrulaması yapın.
Onu defalarca yaptım. Her seferinde eksik dosya buluyor yüklüyor ama yinede sorun çözülmüyör :(

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Açıkçası denemedim ama bir şansınızı deneyebilirsiniz.
Onu da denedim. Olmadı :(

Ben bu tür durumları Apple ve Samsung telefonlarında yapılan bilinçli eskitmeye benzetiyorum. Aslında Valve'da bu tür bir durum yok ama aylar geçtikçe sistem yerinde kaldıkça FPS düşüşü yaşanıyor.
Aynen. Zira benim sistemim oldukça düşük :(

Arkadaşlar benim ekran kartım rx 5700 işlemcim raizen 3600. Bu sistemde CS GO da canavar gibi fps alıyordum ben 200 300 civarı yüksek ayarlarda. Yeni güncelleme sonrası bir baktım ki 70 80 lere düştü. Ne olabilir sorun?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı