Çözüldü CS:GO "Güvenilir olarak yeniden başlat" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

berkayreis

Hectopat
Yer
İstanbul Kağıthane
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Son günlerde CS:GO'da güvenilir olarak yeniden başlat hatası alıyorum ve ne yaptıysam düzelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selamlar. Son günlerde CS:GO'da güvenilir olarak yeniden başlat hatası alıyorum ve ne yaptıysam düzelmiyor.

Topluluk sunucusuna erişirken hata olduğunda veriyordu bana. Hesaptın çıkış yapın Steam'i yönetici çalıştırıp tekrar giriş yapın.

Topluluk sunucuna bağlandıktan sonra rekabetçi girmeye çalışırsan bu hatayı alırsın. Başlat seçeneklerinde -insecure komudu olmadığına dikkat et.

Bende de o sorun vardı her oyuna girişimde oluyordu ve ben oyunu yeniden başlatıyordum.
Eğer arkada hile falan açıksa kapat ben arka planda hile çalıştırınca oluyor. Hileyi kapatınca olmuyordu

Bunun sebebi CS:GO'yu çalıştırırken 3.part yazılımlarında çalışması ve bunu hile olarak algılaması. Oyunu başlatma seçeneklerine 3.part ile çalışmasına izin verdiğiniz şeyleri kaldırın. Eğer uyarıya aldırış etmezseniz güven faktörü sebebiyle ceza alabilirsiniz.

Bende de o sorun vardı her oyuna girişimde oluyordu ve ben oyunu yeniden başlatıyordum.
Eğer arkada hile falan açıksa kapat ben arka planda hile çalıştırınca oluyor. Hileyi kapatınca olmuyordu
Siz avukat olmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…