CS:GO güzel FPS "cfg" önerisi

TheOjnan

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da yazdığı gibi FPS Cfg'si arıyorum oyunu CS 1.6 ya çevirse bile olur. Şu anda 40 FPS alıyorum bir de Cfg'yi nasıl aktif edeceğimi de söylerseniz çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Denene bilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu program yüzünden VAC yemiştim. Önermem bunu.
fps_max 0 //FPS limitini kaldırır. fps_max_menu 0 //Menüdeki FPS limitini kaldırır. cl_disablehtmlmotd "1" //Sunucu mesajlarını kapatır. cl_forcepreload "1" //Haritaların önden yüklenmesini sağlar. mat_queue_mode "-1" //Oyunun kaç çekirdek kullanacağını kendi belirlemesini sağlar. r_eyegloss "0" //Göz animasyonlarını kapatmak üzerine bir ayar... r_eyemove "0" //Göz animasyonlarını kapatmak üzerine bir ayar... r_eyeshift_x "0" //Göz animasyonlarını kapatmak üzerine bir ayar... r_eyeshift_y "0" //Göz animasyonlarını kapatmak üzerine bir ayar... r_eyeshift_z "0" //Göz animasyonlarını kapatmak üzerine bir ayar... r_eyesize "0" //Göz animasyonlarını kapatmak üzerine bir ayar... r_dynamic “0” //Dinamik ışıklandırmayı kapatır. r_drawparticles “0” //Gereksiz partekülleri kapatır. r_drawtracers_firstperson "0" //Oyuncunun gözünden, silahından çıkan mermi efektini kapatır. mat_powersavingsmode "0" //Düşük güç modunu kapatır. Oyunun tam güçte çalışmasını sağlar. mat_queue_report "0" gameinstructor_enable "0" //Oyun içi yardım mesajlarını kapatır. cl_autohelp "0" //Oyun içi yardım mesajlarını kapatır. cl_clearhinthistory "1" //Sunucu geçmişinizi siler. muzzleflash_light "0" //Oyuncuların silahından çıkan ışık efektini azaltır. cl_detail_avoid_force "0" cl_debugrumble "0" cl_join_advertise "2" //Sunucu reklamlarını kapatır. joystick_force_disabled "1" //Joystick opsiyonunu devredışı bırakır. joystick_force_disabled_set_from_options "1" //Joystick opsiyonunu devredışı bırakır. clear_anim_cache //Önbelleği temizler. clear_debug_overlays r_flushlod //Oyun modellerini tekrardan yükler. Birçok ışık ve gölge detayını minimuma indirir. r_lightstyle "-1" r_radiosity "4" r_skin "0" r_updaterefracttexture "0" r_ambientfraction "0.1" r_avglight "1" r_avglightmap "0" mat_loadtextures "1" mat_norendering "0" mat_show_texture_memory_usage "0" mat_softwareskin "0" mat_setvideomode 800 600 0 //Oyun çözünürlüğünü 800x600'e ayarlar. say_team "OGY40> Oyununuz başarıyla optimize edildi. Artık oyunda alabileceğiniz en yüksek FPS değerlerine sahipsiniz!"
Burayı kopyala yeni bir not defteri aç. İçine yapıştır. Farklı olarak kaydet ve sonuna .cfg ekle. Bunu CS:GO cfg klasörüne at. Oyuna gir konsolu aç exec <cfg adınını ne yapyıysan o> yaz.

Sağ olun.

Bu program yüzünden VAC yemiştim. Önermem bunu.
fps_max 0 //FPS limitini kaldırır. fps_max_menu 0 //Menüdeki FPS limitini kaldırır. cl_disablehtmlmotd "1" //Sunucu mesajlarını kapatır. cl_forcepreload "1" //Haritaların önden yüklenmesini sağlar. mat_queue_mode "-1" //Oyunun kaç çekirdek kullanacağını kendi belirlemesini sağlar. r_eyegloss "0" //Göz animasyonlarını kapatmak üzerine bir ayar... r_eyemove "0" //Göz animasyonlarını kapatmak üzerine bir ayar... r_eyeshift_x "0" //Göz animasyonlarını kapatmak üzerine bir ayar... r_eyeshift_y "0" //Göz animasyonlarını kapatmak üzerine bir ayar... r_eyeshift_z "0" //Göz animasyonlarını kapatmak üzerine bir ayar... r_eyesize "0" //Göz animasyonlarını kapatmak üzerine bir ayar... r_dynamic “0” //Dinamik ışıklandırmayı kapatır. r_drawparticles “0” //Gereksiz partekülleri kapatır. r_drawtracers_firstperson "0" //Oyuncunun gözünden, silahından çıkan mermi efektini kapatır. mat_powersavingsmode "0" //Düşük güç modunu kapatır. Oyunun tam güçte çalışmasını sağlar. mat_queue_report "0" gameinstructor_enable "0" //Oyun içi yardım mesajlarını kapatır. cl_autohelp "0" //Oyun içi yardım mesajlarını kapatır. cl_clearhinthistory "1" //Sunucu geçmişinizi siler. muzzleflash_light "0" //Oyuncuların silahından çıkan ışık efektini azaltır. cl_detail_avoid_force "0" cl_debugrumble "0" cl_join_advertise "2" //Sunucu reklamlarını kapatır. joystick_force_disabled "1" //Joystick opsiyonunu devredışı bırakır. joystick_force_disabled_set_from_options "1" //Joystick opsiyonunu devredışı bırakır. clear_anim_cache //Önbelleği temizler. clear_debug_overlays. r_flushlod //Oyun modellerini tekrardan yükler. Birçok ışık ve gölge detayını minimuma indirir. r_lightstyle "-1" r_radiosity "4" r_skin "0" r_updaterefracttexture "0" r_ambientfraction "0.1" r_avglight "1" r_avglightmap "0" mat_loadtextures "1" mat_norendering "0" mat_show_texture_memory_usage "0" mat_softwareskin "0" mat_setvideomode 800 600 0 //Oyun çözünürlüğünü 800x600'e ayarlar. say_team "OGY40> Oyununuz başarıyla optimize edildi. Artık oyunda alabileceğiniz en yüksek FPS değerlerine sahipsiniz!"
Burayı kopyala yeni bir not defteri aç. İçine yapıştır. Farklı olarak kaydet ve sonuna. Cfg ekle. Bunu CS:GO cfg klasörüne at. Oyuna gir konsolu aç exec <cfg adınını ne yapyıysan o> yaz.

Sağ olun işime yaradı FPS pek artmasada drop kalmadı teşekkür ediyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı