CS:GO hatıra paketi alıp satılabilir mi?

ineedgod

Centipat
Daha fazla  
Selam bu hatıra paketi CS'nin içinden alınabiliyor diye biliyorum 50 TL'ye jeton alıp bu paketi alıp toplulukta satsam olur mu? Tek zeki ben miyim? Çözemedim.

Dosya Ekleri

• hatıra paket.png
    hatıra paket.png
    148,1 KB · Görüntüleme: 76
Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun içinden alınan eşyalar 1 hafta sonra topluluk pazarında satılabilir oluyor. 1 hafta sonra zaten pazara daha çok hatıra paketi girer ve fiyatı düşer, ek olarak %15 Steam komisyonunu da işin içine katarsak aşağı yukarı aynı hesaba denk gelir.
Oyun içinden derken anlamadım? Trade atamıyoruz ama oyundan düşeni direkt satabiliyoruz, takas yoluyla satın aldığımız skinleri satabiliyoruz. Yani bu jeton ile aldığımız paketler mi 1 hafta pazar banı bulunduruyor?

Kısa sürede kar edemezsiniz. Belki bi kaç sene bekletirseniz bende birkaç tane var fakat unuttum onları belki ileride değerlenir.

Oyun içinden derken anlamadım? Trade atamıyoruz ama oyundan düşeni direkt satabiliyoruz, takas yoluyla satın aldığımız skinleri satabiliyoruz.

Oyun içinden satın aldığınız eşyalar için geçerli bu durum. Oynarken düşürdüğünüz droplar dahil değil.

Yani bu jeton ile aldığımız paketler mi 1 hafta pazar banı bulunduruyor?

Evet. 1 hafta boyunca satamazsınız jetonla aldığınız hatıra paketlerini.

Oyun içinden alınan eşyalar 1 hafta sonra topluluk pazarında satılabilir oluyor. 1 hafta sonra zaten pazara daha çok hatıra paketi girer ve fiyatı düşer, ek olarak %15 Steam komisyonunu da işin içine katarsak aşağı yukarı aynı hesaba denk gelir.

Aslında fiyatlar sabit kalsa iyi taktik. İlk başta bir kutu almıştım şimdi sattım ve tekrar jeton aldım bu sayede Steam puanı kasabildim. Ayrıca kapsül biriktirecek kişiler indirimdeyken 4, 7TL oluyor pazarda yani satınca 4, 15TL çıkıyor bu sayede çok puan kasabiliyoruz. Ortalama bir kapsül indirimi de 2 hafta sürdüğüne göre ortalama 1-2K puan kasılabilir.

Aslında fiyatlar sabit kalsa iyi taktik. İlk başta bir kutu almıştım şimdi sattım ve tekrar jeton aldım bu sayede Steam puanı kasabildim. Ayrıca kapsül biriktirecek kişiler indirimdeyken 4, 7TL oluyor pazarda yani satınca 4, 15TL çıkıyor bu sayede çok puan kasabiliyoruz. Ortalama bir kapsül indirimi de 2 hafta sürdüğüne göre ortalama 1-2K puan kasılabilir.

Kanka bu Steam puanı sadece Steam'den oyun alınca geçerli değil mi
? skin falan alınca puan gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı