Çözüldü CS:GO herhangi maça girince oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Tortue

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Ekran kartı sürücüsü: AMD 20.4.2 daha önceden hiçbir sorun yaşamadığım bir sürücü o yüzden sıkıntı burada değil sanırım.

R5 3600
ASUS RX580
16 GB RAM

Oyun dosyaları başarıyla doğrulandı. Oyun klasöründe MDMP dosyası oluşmuş. Onu buraya ekliyorum.
@Bora Dere

Çözüm
C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\Counter-Strike Global Offensive\bin konumundaki tier0.dll dosyasını silip dosyaları doğrulamayı dener misin?

Maalesef olmadı.
Office haritasına girdi ama Dust'a girmiyor.
GPU iş yükünü Ekran Kartları olarak ayarladım ve sorun düzeldi. Mining yaptığım için bilgi işlem olarak kalmıştı ve bu soruna yol açtığını bilmiyordum. Aynı durumu yaşayan mutlaka olacaktır diyerekten paylaşayım dedim.

1613321151415.png
Bu aralar bende sürekli aynı hatayı alıyorum. Oyundan atıp AMD hata raporu diyor ve oyuna geri giremiyorum. Mecburen reset atıyorum bilgisayara. Sapphire RX 5600XT R5 3600.

C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\Counter-Strike Global Offensive\bin konumundaki tier0.dll dosyasını silip dosyaları doğrulamayı dener misin?

Maalesef olmadı.
Office haritasına girdi ama Dust'a girmiyor.
GPU iş yükünü Ekran Kartları olarak ayarladım ve sorun düzeldi. Mining yaptığım için bilgi işlem olarak kalmıştı ve bu soruna yol açtığını bilmiyordum. Aynı durumu yaşayan mutlaka olacaktır diyerekten paylaşayım dedim.

1613321151415.png

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı