Alıcı CS-GO Hesabı aranıyor

Tolgahan59

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sicili temiz CS-GO hesabı arıyorum rütbesi en aşa nova serisi olmak şartıyla.

Facebook

532 559 42 59

ToLGhN CS-GO'lu iki adet Steam hesabı satıyorum. Birinde iki oyun var birinde sadece CS-GO var. Tek CS-GO olan hesap 15 TL, bir adet daha oyun olan hesap 19 TL'dir. Almak isterseniz önce para daha sonra hesap e posta ve şifresi ile verilecektir.

Gold Nova 3 olan hesapda toplam 116 saat oyun oynanmıştır. İçinde CS:GO'da dahil 20 adet oyun var. CS:GO , ETS2 , GTA 4 , L4D2 , Outlas , H1Z1 , Payday The Heist , Payday 2 , How To Survive , Witcher 2 , TDU 2 , Car Mechanich 2015 2014 , Dont Strave , Helicopter Sim.

Teklifin nedir ?

Legendary Eagle Master olan hesapda 6 oyun vardır. Toplam CS:GO'da saati 948 saattir. ETS2 , GTA 5 , GTA 4 , Witcher 3 ve Rocket League vardır.

Onada teklifini alabilirim.

Her iki hesap temizdir. Hiçbir banı yoktur.

Gold Nova 3 olan hesapda toplam 116 saat oyun oynanmıştır. İçinde CS:GO'da dahil 20 adet oyun var. CS:GO , ETS2 , GTA 4 , L4D2 , Outlas , H1Z1 , Payday The Heist , Payday 2 , How To Survive , Witcher 2 , TDU 2 , Car Mechanich 2015 2014 , Dont Strave , Helicopter Sim.

Teklifin nedir ?

Legendary Eagle Master olan hesapda 6 oyun vardır. Toplam CS:GO'da saati 948 saattir. ETS2 , GTA 5 , GTA 4 , Witcher 3 ve Rocket League vardır.

Onada teklifini alabilirim.

Her iki hesap temizdir. Hiçbir banı yoktur.
Sadece CS için hesap arıyorum gta 5 olan hesabı eleyelim onun fiyatı beni aşar diğerine bir fiyat biçersen düşünebilirim

Adsız.png

Toplam 175TL'den bırakabilirim. Nova 3.

Sadece CS:GO olan MG2 hesap var 60 TL ye satıyordum bu forumdan birine gitsin diye 45-50 TL ye bırakabilirim. Ödemeler PayPal üzerinden.

Yeni konular

Geri
Yukarı