CS:GO için 200 TL Klavye Tavsiyesi

Noligo

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO oynuyorum baslikta da oldugu uzere klavyeye ihtiyacim var. Logitech haric her sey olur. Cunku Logitech'in kalitesi berbat.
200 TL butcem var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çünkü Logitech'in kalitesi berbat.
Kulaktan duyma veya kendi uydurduğunuz bilgilerle buraya gelip hem kendinizi hem de insanları kandırıyorsunuz. Logitech'in 50 sorunu varsa diğer klavyelerin 150 sorunu var. Ben Logitech G105 kullanıyorum gayet memnunum, bir arkadaşım Everest'in klavyesini kullanıyor klavyenin ne bir driveri var ne makrosu. Sırf ışık diye aldığı klavye de zaten 2 hafta sonra bozuldu. Ayrıca Logitech'in berbat olduğuna nereden karar verdiniz?

Logitech in kalitesini ve ürün desteğini tartışmaya bile gerek yok arkadaşlar. Bu zamana kadar aldığım hiçbir Logitech ürünü beni yarı yolda bırakmadı ve hiç garantiye başvurmak durumunda kalacağım bir sıkıntıyla karşılaşmadım.

Logitech kablosuz fare ve klavye kullanıyorum. 3 yıl oldu alalı şuan tek sıkıntısı pilinin 2 yılda bir bitmesi. :)

Kardesim logiden daha oyi markalar var razer ve steelseires logitech urunu aldim 2 tane ikiside 1 ayda bozuldu sabah kalktim mousun sol tiki bozukmus oyun oyniyamadim neyseki 5 liralik mouse beni yari yolda birakmadi

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı