CS:GO için GT 730 alınır mı?

600 lira değil, 100 lira edecek kart değil. 600 liraya GTX 950 bulursunuz hatta belki GTX 960...

Ohaa. Daha geçen hafta GTX 750 ti kartımı 320'ye sattım. Eğer güç kaynağınız kötüyse kesinlikle 2.el bu kartı alın. 1080p'de 80-90 2K'da 50-60 FPS oynatıyor.(tüm ayarlar sondayken)

GIGABYTE GTX 960 2GB kesinlikle tavsiye ederim. Para toplayıp ben de en kısa zamanda alacağım bu kartı. Satıcıdan yana bir şüpheniz olmasın. Zira Aliexpress'in en çok satan satıcılarından biri.
Performansı GTX1050 ile 1050Ti arasında diye biliyorum. (Yanlış hatırlıyor olabilirim. Aydınlatırsanız sevinirim.)

Arkadaşlar bağlantıdaki ekran kartını alacağım, iyi FPS alabilir miyim?
Sakın dostum ben bir hata yaptım zamanında aldım sen yapma çok gereksiz bir kart.Onun yerine
bütçeni ve sistemini söyle yardımcı olalım.
İntel i3 duo 4gb Ram bide 400 600 TL arası bütçem var ne öneriyosun
Sakın dostum ben bir hata yaptım zamanında aldım sen yapma çok gereksiz bir kart.Onun yerine
bütçeni ve sistemini söyle yardımcı olalım.
İntel core i3 duo 4 GB Ram ghz sini bilmiyorum özellikle dust 2 de çok kasıyor bütçem 400tl 600tl biraz düşük ama sadece akıcı oynamak istiyorum şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı