CS:GO İndirime Girer mi?

halim07

Kilopat
Yer
Düsseldorf-İzmir
Merhaba, CS:GO bildiğiniz gibi ücretsiz fakat her el hile geliyor ve fazlasıyla oyundan soğudum. Oyunu Prime yapmak istiyorum sizce kara cumada oyun indirime girer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Prime yapma seri 21 level ol prime zaten hile dolu Lübnanlı ark ekledim hile çıktı 2 gunde 3 Rank çıktı adam hala ban yemedi biz rank maçlarını kaybetmeye devam :)

Diyelim ki girdi. %50 indirimle bile 38TL'ye CS:GO 24 TL ustune ciktigindan beri alinmaz cunku adam girer basit eglence 24 levele kadar kasar daha sonra prime alir ve gelir oyununa hileyle seni kanser eder. O parayi kenara koy PC'ye ekleme yaparsin.

FACE IT ya da ESEA gibi sistemleri tercih etmek daha faydalı diye düşünüyorum.
Bu sistemlerin kendilerine ait hile koruma sistemleri var.
Ayrıca bu sistemlerin aylık abonelikleri var. Büyük ihtimalle aboneler ile oynarsan gelen hile oranı da düşük olacaktır. Tabi abonelik sistemi döviz üzerinden olduğundan fiyatlar yüksek gelebilir. Oyuna çok zaman harcıyorsan öneririm.

Girer ama 24tl altına düşmediği sürece alma. Ben zamanında 12tl ye almıştım 3 hesap. Ama şuan kazık yemiş gibiyim adamlar oyunu beleş yaptı. Biz hem para verdik hemde prime olmak için 21lvl kastık adamlar beleşe 21lvl kasıp prime oluyor. Saçmalık. CS yi batırdıkça batırıyorlar. Bende bu duruma çok üzülüyorum en sevdiğim oyunlardan biri. Hileden de gelir elde edince beleş yaptılar tabi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı