CS:GO item düşürme

başçavuş

Hectopat
CS:GO'da seçkin hesap aldım. Haftalık 2 item düşürme hakkımız varmış galiba. Buna seviye atladığımızda verilen gtafitiler de dahil mi? Bana 1 kasa bir de seviye atladığımdan 1 grafiti düştü. Haftalık hakkım bitti mi yoksa 1 hakkım daha var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her hafta 2 kasa ve 1 grafiti veya skin hakkınız var. Her çarşamba günü yenileniyor. 2.kasayı düşürmek çok zor. Prime hesap olmak şartıyla tabii ki.

CS:GO'da seçkin hesap aldım. Haftalık 2 item düşürme hakkımız varmış galiba. Buna seviye atladığımızda verilen gtafitiler de dahil mi? Bana 1 kasa bir de seviye atladığımdan 1 grafiti düştü. Haftalık hakkım bitti mi yoksa 1 hakkım daha var mı?

Şansına bağlı ben 1 haftada 3 kasa düşürdüm.

Hocam drop dediğimiz maçtan düşen kasa ve skinler. Level atladığında düşenler droptan sayılmıyor. Ayrıca haftada 1 drop kesin, 2. Drop için o hafta fazla oynaman gerekiyor. 3. Drop'a hiç denk gelmedim. Seviye dropları da her seviye atladığında düşmüyor o da şans.

Geri
Yukarı