CS:GO kasa düşürme hakkım kaldı mı?

Tuğra Akın

Decipat
Makaleler
14
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 11400h Rtx 3060 6 Gb laptop
1 haftada şu anlık 1 kasa 1 grafiti 1 skin düşürdüm 1 kasa düşürme daha hakkım var mı?

1 haftada şu anlık 1 kasa 1 grafiti 1 skin düşürdüm 1 kasa düşürme daha hakkım var mı?
Grafiti sanırım rütbe atlama sayesinde düştü. 1 hafta boyunca bir şey çıkmayacak çok çok yüksek ihtimalle hatta kesin neredeyse. Rütbe atlama haricinde 1 hafta içerisinde maksimum 2 item düşüyor.

Grafiti sanırım rütbe atlama sayesinde düştü. 1 hafta boyunca bir şey çıkmayacak çok çok yüksek ihtimalle hatta kesin neredeyse. Rütbe atlama haricinde 2 hafta içerisinde maksimum 2 item düşüyor.

Skin ve grafiti rütbe atlama ile düştü kasa ise oynama ile.

1 haftada 2 garanti eşya düşer. Bir üçüncüsü garanti değildir ancak her zaman düşme ihtimali var.

2 kasa daha düşürebiliyorsunuz. 2. kasa zaten çok düşük ihtimal ama 3. kasayı ben hayatımda gördüğümü hatırlamıyorum fakat düşürenler var.

2 kasa daha düşürebiliyorsunuz. 2. kasa zaten çok düşük ihtimal ama 3. kasayı ben hayatımda gördüğümü hatırlamıyorum fakat düşürenler var.

2. kasa düşürmeye çalışacağım umarım düşer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…