CS:GO keydrop nedir?

Makaleler
9
Yer
Detroit
Olmuşum 29. seviye, uzun zamandır gördüğüm ama umursamadığım Keydrop'u düşündüm. Kayıt olunca drop mu veriyor, kayıt olmaya değer mi? Biri bana Keydrop'u açıklayabilir mi?

Olmuşum 29. seviye, uzun zamandır gördüğüm ama umursamadığım Keydrop'u düşündüm. Kayıt olunca drop mu veriyor, kayıt olmaya değer mi? Biri bana Keydrop'u açıklayabilir mi?
Kasa açma sitesiydi ama artık eskide kaldı diyebiliriz. Artık kasa açma siteleri güvensiz çünkü ticaret yasağı var. Bu yüzden hiç bulaşmayın.

Bakiye karşılığı steam key vb. satan site.
Sitede isminin başına keydrop koyanlara beleş puan/bakiye veriyor az da olsa.
0.1 gibi.

Ben isminin başına keydrop.com koyana fakir derim.
İsminin başına site koyanlar beleş point için yapıyor sırf.
Benzeri siteler var mesela predunyam gibi ondan koyanlar da oluyor.

O zaman ben olduğum gibi devam edeyim. Normal oynamak ve gelen kasaları satmak daha kârlı görünüyor. Bu arada örneğin Keydrop'a başvurunca VAC yeme ihtimali oluyor mu?
Bazı siteleri valve takip ediyor. Eğer belli sitelerden takas yoluyla bir şey alırsanız takas banı yersiniz. VAC adı üstünde Valve Anti-Cheat.

O zaman ben olduğum gibi devam edeyim. Normal oynamak ve gelen kasaları satmak daha kârlı görünüyor. Bu arada örneğin Keydrop'a başvurunca VAC yeme ihtimali oluyor mu?
Hayır öyle bir şey olmaz ama gerek yok kumar oynayıp hem günah kazanırsınız hem para kaybederseniz. Ki eskiden bile dolandırıcılık diz boyuyken şimdi anlatamam bile.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı