CS:GO keydrop sitesi güvenilir midir?

E R E N

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar sizlere bir şey danışmak istiyorum konu başlığındanda anlaşılacağı gibi keydrop sitesi güvenli midir?
Siteye 1 dolar deposit yapıldığında item çekebileceğimiz iddia ediliyor ben promo code ile 2 dolara katladım sonra kaybettim 1 dolar ile tekrar denemek istiyorum dropları hoşuma gitti sizin aranızda bu siteden item alan ya da itemi vermeyip pişman olanlar var mı Steam hesabım 11 lvl ve herhangi bir banı falan yok eğer siteye 1 dolar ekler isem item çekebilir miyim? Bu konuda bilgili olanlar var mı ya da sizin kullandığınız ve item çektiğiniz gene 1-2 dolar depositli daha güvenilir bir site var mı?
Merhabalar sizlere bir şey danışmak istiyorum konu başlığındanda anlaşılacağı gibi KeyDrop sitesi güvenli midir?
Siteye 1 dolar deposit yapıldığında item çekebileceğimiz idda ediliyor ben promo code ile 2 dolara katladım sonra kaybettim 1 dolar ile tekrar denemek istiyorum dropları hoşuma gitti sizin aranızda bu siteden item alan ya da itemi vermeyip pişman olanlar var mı Steam Hesabım 11 LVL ve Herhangi bir banı felan yok eğer siteye 1 dolar ekler isem item çekebilir miyim?Bu konuda bilgili olanlar var mı ya da sizin kullandığınız ve item çektiğiniz gene 1-2 dolar depositli daha güvenilir bir site var mı?
Bu Arada başka KeyDrop adında site var mı bilmiyorum ama CS GO oyununda skin çekilebilen bir siteden bahsediyorum.Bunun dışında farklı güvenli siteler var ise ya da bedava item alınabilen siteler var ise onlar hakkında bilgi verirseniz de sevinirim teşekkürler...

Merhabalar sizlere bir şey danışmak istiyorum konu başlığındanda anlaşılacağı gibi keydrop sitesi güvenli midir?
Siteye 1 dolar deposit yapıldığında item çekebileceğimiz iddia ediliyor ben promo code ile 2 dolara katladım sonra kaybettim 1 dolar ile tekrar denemek istiyorum dropları hoşuma gitti sizin aranızda bu siteden item alan ya da itemi vermeyip pişman olanlar var mı Steam hesabım 11 lvl ve herhangi bir banı falan yok eğer siteye 1 dolar ekler isem item çekebilir miyim? Bu konuda bilgili olanlar var mı ya da sizin kullandığınız ve item çektiğiniz gene 1-2 dolar depositli daha güvenilir bir site var mı?

Bu arada başka keydrop adında site var mı bilmiyorum ama CS:GO oyununda skin çekilebilen bir siteden bahsediyorum. Bunun dışında farklı güvenli siteler var ise ya da bedava item alınabilen siteler var ise onlar hakkında bilgi verirseniz de sevinirim teşekkürler...

Bildiğim kadarıyla güvenilir bir site çoğu Twitch'te CS:GO canlı yayını açan kişilere sponsor tam net bir bilgim yok ama.

Hiçbir CSGO sitesine güvenmeyin derim çoğu dolandırıcı hatta bazıları api key ile trade hırsızlıkları bile yapıyor. Reklam vermelerine aldanmayın.

Geri
Yukarı