CS:GO kırık diş kasaları satılmalı mı?

ClientNicki

Hectopat
Bugüne kırık diş bileti almak nasip oldu. Kastığım yıldızlar ile 30 kasa aldım. Sizce bu 30 kasayı satmalı mıyım yoksa bekletmeli miyim, bekletirsem ise kaç ay veya yıl bekletmeliyim?

Geçen hafta tanesini ortalama 5.61'den 44 adet sattım, 247₺ geldi. Yan hesabıma aldım, takas banı olduğu için satamıyorum, 44 tane duruyor. Bilet indirime girince 1 adet daha yan hesabıma alacağım, oradan da 50 adet kasa gelecek. Şu anda 6.50'den sat bence.
bilet bana göre indirime girmeyecek gibi sırf o yüzden aldım

Bugüne kırık diş bileti almak nasip oldu. Kastığım yıldızlar ile 30 kasa aldım. Sizce bu 30 kasayı satmalı mıyım yoksa bekletmeli miyim, bekletirsem ise kaç ay veya yıl bekletmeliyim?

12 hesap var elimde açtım tek tek kasaları beklet yaz sonu gibi 15-20 TL civarına çıkacak tüm hesapların envanterine bıçak çekicem sonra satacağım.

Orijinal hesabımdaki kasaları sattım oyunlar skinler aldım. Yan hesap açıp onun da görevlerini yaptım ve 44 tane kasa bekletiyorum hesapladım eğer satarsam 246 TL param olacak. Ama şu son 2 haftada ne olur bilinmez bilet ucuzlarsa kasalar da ucuzlar, ava giderken avlanırız yani. "ticaret banları kalktığında hesabıma aktarsam mı" yoksa "şu an hazır pahalıyken satsam mı" arasındaki ince bir çizgideyim. Şu an satarsak 250 TL güzel para ancak bu alemde tek akıllı biz değiliz bir sürü oyuncu stoklamıştır o kasaları. Ne yapalım bende bilmiyorum...
Güncelleme: Düşündüm taşındım hemen satma kararı aldım. Risk almak istemiyorum, eğer benim gibi arada kalanlar benim yaptığımı yapabilirler isterlerse. İyi eğlenceler herkese :D .

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı