CS:GO Kısıtlama Sorunu

• Konuyu başlatan Gus
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 1B

Gus

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Alberquerque
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, iki gün önce CS:GO bildirim ekranında hesabının yeni kategoriye geçirilmesi için 20 saat rekabetçi maçlara giremedim. Sonraki gün tekrar oyuna girdim ve bir rekabetçi maç yapıp kazandıktan sonra yine 20 saat engellendim. Daha sonrasında bugün oyuna girdim, bekleme ekranı biraz uzun sürdü ve "Timed out" hatası alarak 20 saat ban yedim. Son oyuna giremediğimden dolayı... Oyuna da başlayalı bir hafta olmadı, 60 saat engelleme. Hiç hoşnut değilim. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, iki gün önce CS:GO bildirim ekranında hesabının yeni kategoriye geçirilmesi için 20 saat rekabetçi maçlara giremedim. Sonraki gün tekrar oyuna girdim ve bir rekabetçi maç yapıp kazandıktan sonra yine 20 saat engellendim. Daha sonrasında bugün oyuna girdim, bekleme ekranı biraz uzun sürdü ve "Timed out" hatası alarak 20 saat ban yedim. Son oyuna giremediğimden dolayı... Oyuna da başlayalı bir hafta olmadı, 60 saat engelleme. Hiç hoşnut değilim. Ne yapmalıyım?
İlk 10 rekabetçi maçında her 2 win aldığında 21 saat ban atar.10. maçta rankın belirlenir ve bu uygulama biter.

İşte bu yüzden arkadaşında dediği gibi her 2 galibiyette 1, 20 saat ban atar. 10 kazanmaya ulaştığınızda bu biter ve rankınız belli olur.
Bu sorun değil, ardından 24 saat daha yedim. Timed out hatası verdi. Steam destek ekibine mesaj attım, yanıtlarına göre konu şekillenecektir. [emoji5]

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı