Çözüldü CS:GO "Launcher error" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KİNG09

Hectopat
Arkadaşlar 1 senedir CS:GO oynamıyorum, 1.5 sene bile diyebilirim hatta. Bu nedenle oyunu silmiştim. Şimdi başlamak istedim. İndireyim dedim. İndirdim ve böyle bir hata alıyorum. Ne yaptıysam düzeltemedim.

İndirilen klasörün adı Türkçe olmaması gerekiyormuş. Ben sadece klasörün adına "a" yazdım. Sonra bundan sonra da oyunu tekrar indir gibi bir şey oluyor. Güncelleme gibi tekrar 30 GB indiriyorum fakat yine bu hatayı veriyor.

Çözüm
Hocam şu videoyu izlemediyseniz izleyip talimatları uygular mısınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzledim cozulmedi sorun.

++

Arkadaşlar çözdüm sorunu. Böyle bir hata yaşarsanız bu hatanın nedeni oyunun yüklü olduğu klasörün adının Türkçe olmasıdır, adını değiştirsenizde olmuyor tekrar Türkçeye dönüyor. Bu yüzden kütüphaneye girin oradan oyunu yüklemeye çalıştığınız yeri komple kaldırın sonra oyunu indirin, Steam kendisi klasör oluşturacak oraya inecek sorun çözülecek.
Bir arkadaşta Steam'den çıkış yapıp ardından yönetici olarak başlatınca düzelmiş. Siz de dener misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Denedim öyle olmadı çıktım yönetici olarak başlattım olmadı Steam. Ne belalı bir şey ya.

O ne hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İzledim cozulmedi sorun.

++

Arkadaşlar çözdüm sorunu. Böyle bir hata yaşarsanız bu hatanın nedeni oyunun yüklü olduğu klasörün adının Türkçe olmasıdır, adını değiştirsenizde olmuyor tekrar Türkçeye dönüyor. Bu yüzden kütüphaneye girin oradan oyunu yüklemeye çalıştığınız yeri komple kaldırın sonra oyunu indirin, Steam kendisi klasör oluşturacak oraya inecek sorun çözülecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı