CS:GO maç bulmuyor

Muammer27

Hectopat
İlk defa bu sorunu yaşıyorum. Normalde abartmıyorum, 10 saniye içinde maç bulurdu ama bu sabah gireyim dedim, 10 dakika oldu. Hala bulmuyor. Sizlerde de aynı sorun var mı?

İlk defa bu sorunu yaşıyorum. Normalde abartmıyorum, 10 saniye içinde maç bulurdu ama bu sabah gireyim dedim, 10 dakika oldu. Hala bulmuyor. Sizlerde de aynı sorun var mı?
sürekli sıra boz ping değerini hafif yükselt steami yeniden başlat

Sunucular yoğun olabilir ayriyeten maksimum eşleştirme pingini 100 yaparsan ayarlardan güzel olur arttırırsan pingin artar hızlı bulur (100 en ideali)

Serverlar yüzünden gene çökmüşlerdir. oyun dosyalarını doğrulayın eşleştirme pingini en yükseğe çekin.

Dereceli bir maç aradığınızda 3 saate kadar bile sürebileceğini kabul etmiş olursunuz -Valve

Sabah olduğu için olabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…