CS:GO Maç Sonu Sesli Sohbet Sorunu

oznoz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun tamamen bittiğinde skor tablosu açılınca sesli sohbet kapalı oluyor. Maçın tamamında sonu hariç konuşabiliyorum ama sonu sıkıntılı. Sesli sohbet ayarlarda da açık ve bas konuş tuşunu da fare üzerindeki ek tuşla ayarladım. Var mı bilen çözümünü?

Arkadaşlar oyun tamamen bittiğinde skor tablosu açılınca sesli sohbet kapalı oluyor. Maçın tamamında sonu hariç konuşabiliyorum ama sonu sıkıntılı. Sesli sohbet ayarlarda da açık ve bas konuş tuşunu da fare üzerindeki ek tuşla ayarladım. Var mı bilen çözümünü?
Panoram UI'de kaldırmışlardır.

Maç bittiğinde fare kontrolü otomatik olarak etkinleştirildiği için fare sağ tık haricinde fare kontrollerini oyun devre dışı bırakıyor, yani sadece fare de sol tık çalışıyor. Konuşma tuşunu klavye tuşuna atayabilir ya da bind ayarlayabilirsiniz. Bind için Google'da araştırma yapabilirsiniz.

Diğer arkadaşlarım maç bitince konuşabiliyorlar Xample arkadaşın dediği mantıklı ama buna nasıl bind atanır ayarlayamadım.

Ben bu komutu kullanıyorum;
bind "n" "+voicerecord"
Ve ayarlar menüsünden de farenin(Rival 100) kenarındaki tuşa ayarlı. Bu şekilde maç sonu söylemek istediklerimi zaten maç bittiği için problem olmuyor ve "N" tuşuna basarak konuşabiliyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı