CS:GO Map Yüklenirken Donma

sefa3406

Hectopat
Daha fazla  
Selamün Aleyküm arkadaşlar. Ben 6 ay önce CS:GO aldım ve sorunsuz bir şekilde kurdum ve oynadım. Şu sıralarda onlinea girerken rekabetçi olsun, deathmatch olsun bu gibi bölümlere girerken harita çok yavaş yükleniyor bazen de donuyor kalıyor. PC'ye reset atıyorum. 3 hafta önce böyle bir sorun olmuyordu. CPU fanında felan alakası var mıdır? Bilen varsa lütfen yardım edin. Şimdiden teşekkürler. :lanet:

Son düzenleyen: Moderatör:
Donar genelde herkeste. 30 sn sonra yada 1 dakika sonra geri gelir. Bilgisayarınızın veya bağlantınızın kalitesine göre değişiyor. Giriş yaptığım her bilgisayarda bu hatayı aldım. Eskiden ctrl+del yapardım şimdi ise bekliyorum ve harita açılıyor.

Türkçe Kurallarına Uymayan Mesaj
Ben çok bekliyorumda şimdi geçti saten sağolsaın yinede mesaj attıgın için heralde internet kotasından dolayı olsa gerek kardeşim :mutlu:

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamün Aleyküm arkadaşlar. Ben 6 ay önce CS:GO aldım ve sorunsuz bir şekilde kurdum ve oynadım. Şu sıralarda onlinea girerken rekabetçi olsun, deathmatch olsun bu gibi bölümlere girerken harita çok yavaş yükleniyor bazen de donuyor kalıyor. PC'ye reset atıyorum. 3 hafta önce böyle bir sorun olmuyordu. CPU fanında felan alakası var mıdır? Bilen varsa lütfen yardım edin. Şimdiden teşekkürler. :lanet:
AYNI SORUN BENDEDE VAR İNTERNETİM DAHA YENİ YENİLENDİ ARKADAŞLAR OYUN İNDİRİRKEN 3 MB HIZ İLE İNDİRİYOR İNTERNET İLE İLGİLİ BİR SORUN DEĞİL
BEKLEYİN DİYORSUNUZDA HANİ 2-3 KERE BAN YEDİM BAĞLANAMADIM DİYE O KADAR YAVAŞ AÇILIYOR ÇÖZÜM BİLEN YOKMUDUR

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı