CS:GO masaüstüne geçişte çözünürlük bozuluyor

Zerkali

Decapat
Daha fazla  
CS:GO oynarken Alt Tab yapınca masaüstü çözünürlük bozuluyor, 4:3 1024x768 ayarlarında oynuyorum. Normalde masaüstü çözünürlüğüm 1360X768. ekran kartı değiştikten sonra yaşamaya başladım. Bu sorunu forumda aynı şikayetten birçok konu gordum fakat AMD kullanan kullanıcıların sorunları çözülmemiş. Lütfen yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valve oyunlarında bende de oluyor alt+tab atmak eziyet gibi ekran küçülüp büyüyo, çözümü yoktur bence.
Dostum illaki vardır bir çözümü bu şekilde oyun mu oynanır :D
oyundaki çözünürlükle masaüstü çözünürlüğünü aynı yap yine alt tab yap bakalım bozulacak mı
oyun çözünürlüğü ile masaüstü çözünürlüğü aynı olunca sorun olmuyor hocam, ben cs 1024x768 oynuyorum. masaüstüne geldiğimde monütordeki auto tuşuna basmadan gitmiyor masaüstünün yamuklugu....

Valve oyunlarında bende de oluyor Alt+Tab atmak eziyet gibi ekran küçülüp büyüyor, çözümü yoktur bence.

Yanlış. Aynı sorun bende de vardı, çözümünü şu şekilde:

Öncelikle bütün Windows Update'lerini yapıyorsun. Sonra ekran kartının Driver'ini kuruyorsun. Ekran kartı Driver'inden, " en boy oranını koru" seçeneğini " özel " veya başka bir şekilde değiştiriyorsun (driver'den Driver'a değişir.). Devamında böyle bir sorunun kalmıyor :). Çözülmezse sorunu tekrar yazabilirsin.

Yanlış. Aynı sorun bende de vardı, çözümünü şu şekilde:

Öncelikle bütün Windows Update'lerini yapıyorsun. Sonra ekran kartının Driver'ini kuruyorsun. Ekran kartı Driver'inden, " en boy oranını koru" seçeneğini " özel " veya başka bir şekilde değiştiriyorsun (driver'den Driver'a değişir.). Devamında böyle bir sorunun kalmıyor :). Çözülmezse sorunu tekrar yazabilirsin.
Hocam amd eski programında bu sorun rahatlıkla çözülebilirdi. Fakat şu an lanet olası radeon programından bi türlü bulamıyorum o ayarı ounun dışındı her driver ve yazılım güncel.
Yok mu amd radeon programından anlayan bi arkadaş acaba?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı