CS:GO MM Gerçekten Bitmiş

Kimseye özel bir lafım yok ama genelde bu gibi durumlar hesabın kendisiyle de alakalı oluyor.
Ben ne bir hileyle ne de madalyasızla hiç eşleşmedim son 2 yıldır. Hepsi de benim gibiler oldu, sadece kimi Rus kimi kazak.

Alakası yok hocam. Eminim gelmiştir. Global rankında 10 kişiden 8'i hile. İnanın hiç zor değil hile kullanmak için Prime hesabı 15 TL'ye satıyorlar.

Mm hile batağı. Tek yol FACEIT'ya da ESEA.

Bizim takımla genellikle faceitdeyiz 3 ila 6 lvl hesaplarımız düzgün sıkıntısız maçlar atıyoruz bikere mm deneyim dedim pişman oldum gerçekten girelecek gibi degil özellikle 128 tick de düzgün giden mermiler 64 tick de gıtmıyor

Alakası yok hocam. Eminim gelmiştir. Global rankında 10 kişiden 8'i hile. İnanın hiç zor değil hile kullanmak için Prime hesabı 15 TL'ye satıyorlar.
Hile gelmiş olsaydı her maçı en az 20+ leş ile taşımazdım :).
Zaten gümüşten çıkınca rank yükseldikçe hile oranının arttığını hep savunurum ben, profesyonel bildiklerimiz arasında da bolca oldukları bence bir gerçek.
Gabe kankam sağolsun yüzlerce win alsam bile beni hep aynı yerde hilecilerin az olduğu bir seviyede tutuyor, keyfime bakıyorum :).

operasyon kasasının yada güncellemesinin etkisi oldugunu zannetmiyorum bu daha cok valvenin oyunu salmasından bir temizlik yapmaları gerekiyor
Evet, bende uzun zamandır temizlik yapılmadığını düşünüyorum. Son 6 ay 1 senedir banlanma bildirimi gelmiyor. Ama operasyonunda ciddi etkisinin olduğunu düşünüyorum.
Operasyonlar hesap kasmak için birebir. Hem yatırdığın bilet parasından fazlasını kazanıyorsun hemde bir an önce 40 level olup o yılın madalyasını alıyorsun. 8 Yıldızda bir 1 level ve haftalık bonuslarla 2 level atlayarak 40 a ulaşmak kolay oluyor.

Herkese merhaba. Uzun bir süredir FACEIT oynuyordum, MM girmiyordum. Bugün ilk defa MM gireyim dedim, 3 maç attım, 3 maçta da madalyasız yeni hesaplar geldi. CS bitmiş gibi. Sizce bir çözümü yok mu? En son Steam desteğe yazdım, halen sonuç alamadım.

Steam güven faktörüm Full yeşil.
CS:GO'da 3 madalyam var ve 26 27 27 övgüm var.
Steam profilim 26 LVL ama boş yeni hesaplar geldi.
Derecesiz girmişsiniz çünkü.😄

Yeni konular

Geri
Yukarı