CS:GO nasıl kasa düşüyor?

ardamiu

Centipat
Daha fazla  
Birkaç forum araması yaptım. İdle sunucularla oluyor diyorlardı, İdle sunucuları kapandığından dolayı kasa kasamadım. Ölüm maçında kasmaya çalışıyorum. Başka bir öneriniz var mıdır?

Haftada bir kasa seviye atladığında veriyor sadece. Maç sonu kasa işi yalan oldu artık. Seviye atlamaya çalış, rekabetçi gir çok exp verir.

Yani haftada 2 tane düşmesi yalan mı?

Evet artık imkansız denebilir. Her çarşamba, yani bende çarşamba günleri öyle belki sizinki farklı olabilir, seviye atlayınca normal item ile bir kasa düşüyor o kadar. Bir hafta girmeyin o gün girin yine kasa düşer.

Kasa düşürme işi değişmiş, artık seviye atlayınca düşüyor. Zaten eşya düşürmeye uygunsan seviye barının üzerine geldiğinizde seviye atlanıldığında eşya verecek diye yazıyor. Ben uzun zaman oynamamıştım ve geçen gün arkadaşımla biraz oynadık seviye atladım 1 kasa 1'de sprey verdi. 2 veya 3 gün sonra tekrar girdim baktım seviye atlarsan düşecek yazıyor. Hemen rekabetçi oynadım ve zaten 6-7 seviye falan olduğum için kolayca seviye atladım. Bu sefer de yine 1 kasa ve 1 sprey verdi. Sonrasında baktığımda seviye atlayınca eşya verecek yazısı gitti. Sanırım haftaya gelecek.

Yani haftada 2 tane düşmesi yalan mı?
Evet.
Yeni sistemde level atladığın zaman 2 eşya düşüyor.
Bunlardan birisi kesinlikle kasa oluyor. Diğer eşya spray ya da skin vb. oluyor.

Anladığıma göre haftada 1, 2 kasa düşüyor. Çarşamba günü yenileniyor. Çarşamba günü saat kaçta yenileniyor?

Geri
Yukarı