Çözüldü CS:GO nasıl oynanılabilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EsatKa

Hectopat
Makaleler
2
CS2'ye güncellemeden önce CS:GO'nun dosyalarını Google Drive'a yedeklemiştim. (galiba eksik dosyalar var) Yine de CS:GO'yu nasıl oynayabilirim?

Çözüm
CS2'ye güncellemeden önce CS:GO'nun dosyalarını Google Drive'a yedeklemiştim. (galiba eksik dosyalar var) yine de CS:GO'yu nasıl oynayabilirim?

Fbbtv Short'un da anlatıyor oynanılabiliyor şu an CS:GO ama SW kalmış mıdır Allah bilir. Atölyeler falan oynanıyor diye biliyorum.
CS2'ye güncellemeden önce CS:GO'nun dosyalarını Google Drive'a yedeklemiştim. (galiba eksik dosyalar var) Yine de CS:GO'yu nasıl oynayabilirim?
Oynayamazsın. Korsan sürümle belki çok eski versiyonlarının singleplayerına erişirsin. Bu da biraz uçuk ihtimal.

CS2'ye güncellemeden önce CS:GO'nun dosyalarını Google Drive'a yedeklemiştim. (galiba eksik dosyalar var) yine de CS:GO'yu nasıl oynayabilirim?

Fbbtv Short'un da anlatıyor oynanılabiliyor şu an CS:GO ama SW kalmış mıdır Allah bilir. Atölyeler falan oynanıyor diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hvh sunucusudan başka server kalmadı boş iş.

Zaten botlarla oynayacağım.

Fbbtv Short'un da anlatıyor oynanıla biliyor şu an CS:GO ama SW kalmış mıdır Allah bilir atölyeler falan oynanıyor diye biliyorum

Sağ olun hocam, şu anda yapıyorum tekrar 12 GB güncelleme geldi. Eğer işe yarar ise mesajınızı çözüm olarak işaretlerim.

1696438201091.png

-

1696438232624.png

CS2'e sağ tık yapın ardından özellikler deyip betaları seçin orada CS:GO demo wiewer... Adlı dosyayı seçin güncellemeden sonra size terkardan oyuna girdiğinizde eğer Prime olup CS2 beta daveti aldıysanız aynı mantıkla CS2'mi CS:GO mu diye bir seçenek gelecek CS:GO'u seçeceksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı