Çözüldü CS:GO Ne Kadar İnternet Yer?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lYouNeverKnow

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar kotamiz 2 gun önce yenilendi ve ben de 2 gundur CS:GO oynadim. Topu topu 2 gunde toplam 8 mac, bilemedin 10 Mac atmisimdir. Ancak ona ragmen 2 gunde 15GB internet mefta olmus. Sebebi CS midir Mac basina ne kadar intternet yer ki CS:GO?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sesli iletişim olarak Discord veya Teamspeak kullanıyorsan ve oyun içindeki sesli iletişim de kullanılıyorsa maç başı 100 mb gidebilir.
O kadar internet harcaması imkansız. Ben de zamanında mobil veri ile oynuyordum ama bir maçta en fazla 50 MB harcıyordu, o da en fazla. Arkada indirme falan açık kalmış olabilir.

İşletim sistemi ve sistemini belirtmediğinden varsayımlar üzerinden gideceğim.
Bağlantıdaki rehber bilgisayarı hızlandırmak, gereksiz hizmetleri kapatmak ve Windows aldığı geri bildirimleri kapatmak için bir sürü yöntem sunuyor. Geri bildirimler özellikle ağ kullanımını gereksiz artırıyor.
Mesela Microsoft store otomatik uygulama güncelleri ve Windows update güncellemeleri bunlara örnektir. Windows 10 1903 sürümüyle birlikte Windows update güncellemelerinin ortalama bir ay kadar uzatabiliyorsun. Bu sistem sayesinde mobil veri dışında bağlandığın bir ağ olana kadar güncellemeleri almayabilirsin.

Rehberi uyguladıktan sonra ayrıca Autoruns yazılımını yükleyin. Uygulama içinden görevlerin, hizmetlerin ve işlemlerin tamamının gözüktüğü görsel paylaşırsan detaylı yardımcı olurum.

@P3ASY Opera için gelen son 62 güncellemesini kurmayı unutmayın.

Arkadaşlar kotamiz 2 gun önce yenilendi ve ben de 2 gundur CS:GO oynadim. Topu topu 2 gunde toplam 8 mac, bilemedin 10 Mac atmisimdir. Ancak ona ragmen 2 gunde 15GB internet mefta olmus. Sebebi CS midir Mac basina ne kadar intternet yer ki CS:GO?
100-150 taş çatlasa 200mb yiyor aga.

Steam'da tek CSGO ve Zula bulunuyor.
Onlarında oto güncelleme yapmasını kaldırdım.
Hazır konu varken kalabalık etmeyeyim dedim. Peki sizce kotayı bu kadar ne sömürmüş olabilir ? Tabii bunu bilemezsiniz fakat tahmin yürütmeniz bile çok fayda eder.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı