Çözüldü CS:GO özelleştirilmiş sunucu bulunamadı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yiit11

Hectopat
416068

CS:GO'da Crosshair V3 mapine girmek istiyorum ve böyle oluyor normal coop oynanan veya bazı aim atölye maplarine girebiliyorum ama FPS Benchmark bazı aim mapları ve Crosshair mapine giremiyorum böyle diyor sadece atölye maplerinde oluyor.

Çözüm
Halettim bütün haritalardan abonelikten çıktım, bir de Steam'den sildim bütün map dosyalarını. Sonra tekrar abone oldum, düzeldi.
Atölye maplerini sildim.
Harita indirilmediği için olabilir atölye maplerine gelip indirmesi için 2-3 dakika bekle eğer ekranda bi hareketlenme olursa indirilmiş demektir.

Halettim bütün haritalardan abonelikten çıktım, bir de Steam'den sildim bütün map dosyalarını. Sonra tekrar abone oldum, düzeldi.
Atölye maplerini sildim.
brom aynı sorunu bende yaşıyorum konunun üstünden geçmiş biraz ama. Mapleri tam olarak nasıl sildin ben bulamadımda

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    1,2 KB · Görüntüleme: 3.013
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı