CS:GO Overwatch ne işe yarar?

ctalhayener26

Decapat
Daha fazla  
Owerwatch yapınca CS:GO'da kasa veya skin XP benzeri şeyler düşüyor mu ve Owerwatch'da şüpheliyi raporladığımızda ne zaman kalıcı ban alıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sınırsız fakat bu o kişinin userdata silmesine kadar. Ondan sonra tekrar açıyor hileyi.
Güven faktörün artıyor hilecilerle değil de güven faktörü iyi olanlarla oynuyorsunuz.

Owerwatch yapınca CS:GO'da kasa veya skin XP benzeri şeyler düşüyor mu ve Owerwatch'da şüpheliyi raporladığımızda ne zaman kalıcı ban alıyor?

Eğer bir kişi şüpheli ise Owerwatch sistemi ile 100-200 tane global rütbesine ulaşmış kişiye gönderilir, onlar maçı izler ve değerlendirir, hile ise anlar ve onaylar veya haksız rapor ise onaylamaz, eğer onaylayan kişiler fazla çıkarsa perma ban yer, onaylamayan fazla çıkarsa ban yemez. Ek olarak ödülü yok diye biliyorum. (Ek olarak sadece 1 kişi raporlarsa Owerwatch'a düşmez.)

Xp geliyor.

Overwatch ta birini hile olarak raporladığınızda da önce normal ban yiyor. Sonra oyun dosyaları bot yazılımlar tarafından inceleniyor. 3. Parti herhangi bir kötü yazılım yada csgo dosyalarında bir oynama tespiti sonucunda ban şekli VAC bana dönüyor diye biliyorum. İşte o zaman kalıcı oluyor.

Not : bu arada tek bir kişinin overwatch ta bu adam hiledir demesi ile adam ban yemez. İzleyenlerin büyük çoğunluğu aynı oyu kullanması gerekiyor.

Bildiklerim bunlar

Çokğunlukla raporlanan oyuncuları bildiğim kadarıyla belli rank'ı (genellikle Nova 2 oluyor) geçen oyunculara şüpheli maçları izletiyorlar, çoğunluk aynı oyu kullanırsa banlanıyor.

Geri
Yukarı