CS:GO oynamayın oynattırmayın

Haklısınız. Zamanında CS Source 1.6 oynardım hiç de sıkmazdı.

FACEIT gir abim.

Rank'ın ve güven faktörün düşükse gelir böyleleri, oyuna suç atma. Infoları ver toxic olma, ayak uydur onlara. Çok sıktıysa kendi rekabetçi takımını kurup gir, random girme. Türk oyuncular Ruslardan daha kanser. Ortodoks inancındaki insanlara "Selamun aleyküm" diye giriyorsan, zoraki selam dayatmak yerine herkese hitap eden "hello" de. Eğer öyle bir giriş yapıyorsan adamların tilt olması normal.

Doğru tespit ve doğru öneriler. Matchmaking oynanmaya devam edilecekse yapılacak şey budur.

Ben bırakmadan önce %95 tek başıma girerdim. Hiç lobi falan bakmazdım. Çünkü maalesef Türklerin oyundaki en toksik insanlar olduğu bir gerçek. Hiç kötü söz söylemeseler bile çok mikrofon kullanıyorlar, tek akıllı kendileriymiş gibi akıl vermeye kalkıp clucth anlarında dahi rahat bırakmıyorlar. Rusları solladık bu konuda.

Ben tek girdiğim zamanlarda 4 Türk'ün arasına düşsem bile Türk olduğumu belli etmezdim. Türkçe değil de Lehçe nick koyardım. Bu yüzden beni Polonyalı veya Rus(?) zannederlerdi. Bu sayede bazen rahat bıraktıkları ve az konuştukları oluyordu.

İyi oynayan ve insan gibi iletişim kurmayı beceren Türk veya bir başkası denk gelirse ne ala. Onlarla düzenli girilebilir.

Server picker uygulaması var internette biraz araştırın güvenlik duvarınızdan bağlanacağınız serverin ip’sini blockluyor. Öyle hatırlıyorum yanlışım varsa düzeltin. Ben ruslardan bu şekilde kurtuldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…