CS:GO oynarken ekranda tuhaf çizgiler oluşuyor

0zann1

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır CS:GO oynuyorum. Bugün oyuna girdiğimde oyun içinde tuhaf uzun çizgiler belirmeye başladı. Birkaç şey denedim ama sorun çözülmedi. Bir de oyundayken bir anda oyun takılıp kalıyor. Sesler gelmeye devam ediyor hareket edebiliyorum ama görüntü takılı kalıyor. Kapatıp yeniden açmam gerekiyor. Yardımcı olur musunuz?

20230408231435_1.jpg

20230408231442_1.jpg

20230408231517_1.jpg

20230408231244_1.jpg

20230408231413_1.jpg

hocam shader hatası var gölgeleri kapatıp denesene
nerden kapatıcaz hocam

Oyun dosyalarını doğruladınız mı?
Başka oyunda oluyor mu?
Doğruladım. Hatta oyunu kaldırıp yeniden yükledim. Başka oyunda denemedim ama 1 hafta önce başka oyunlarda da olmuyordu. Sistemim 2 aylık ekran kartından olacağını sanmıyorum.

Hocam ekran kartının sürücüsünü DDU ile silip en güncelini kurabilir misiniz?
DDU ile sildim tekrar kurdum ama sorun ortadan kalkmadı.

Steam Kütüphanesinden oyuna sağ tıkla özelliklere gel oyun dosyalarını doğrula.

DDU ile silmek problem oluşturabiliyor. Zaten en güncelini kurduğunda bir önceki otomatik silinir.
Onu da yaptım hocam olmadı.

Bunu en son yaşadığımda ekran kartımın lehimleri kısa devre yapmıştı. Fırında kendi başıma reballing gibi bir şey yapmıştım. Umarım sorunun yazılımsaldır.
Sistemi alalı 2 ay oldu ekran kartında nasıl sorun olabilir ki? Cs go'dan başka oyunda oynadığım yok ekran kartını zorlamıyorum bile.

Az önce yine oyun dondu. Karşıma şöyle bir hata geldi. Sanırım amd driverı sorunlu.

Fifa23'de denedim aynı şekilde görüntü bozuklukları oldu. Oyundan attı, ekran kartı driverını kendi kendine sildi. Donanımsal bir şey var herhalde.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:

Geri
Yukarı