CS:GO oynarken elin terlemesi

Fahrenheitt

Hectopat
Daha fazla  
Aslında tam olarak terleme diyemem ama nasıl desem nem gibi bir şey. Elim CS rekabetçi atarken aşırı kurulaşıyor ve pürüzlü oluyor bende baş parmağım ile işaret parmağımı birleştirip kaşırken ölüyorum. İşte adını tam koyamadığım için anlatması biraz zor ama illa ki aynı durumda olan vardır. Fareyi siliyorum ama yine de devam ediyor bu durum. Bu konu hakkında öneri verebilecek biri var mı?

Adrenalin seviyeniz arttığı için kalp atışlarınız hızlanıyor, bu da daha fazla terlemenize yol açıyor. Olay sadece heyecan yapmamak ile düzelebilir fakat bu çok zor. Heyecanınızı kontrol altına almak için alıştırma yapabilirsiniz.

Aslında tam olarak terleme diyemem ama nasıl desem nem gibi bir şey. Elim CS rekabetçi atarken aşırı kurulaşıyor ve pürüzlü oluyor bende baş parmağım ile işaret parmağımı birleştirip kaşırken ölüyorum. İşte adını tam koyamadığım için anlatması biraz zor ama illa ki aynı durumda olan vardır. Fareyi siliyorum ama yine de devam ediyor bu durum. Bu konu hakkında öneri verebilecek biri var mı?
Hocam geriliyorsunuz sanki oyunda.

Cevaplarınız için teşekkür ederim, sanırım gerginlikten olabilir. Çünkü oyun başında olmuyor ancak oyunun ilerleyen zamanlarında tek kalınca falan gerginlik artıyor o an oyuna odaklanmak yerine istemesem de elime odaklanıyorum :)

Ek olarak ekleyim; fazla çekirdek yedikten sonra fareye dokunursunuz ve eliniz bir garip olur ya o histe aynen öyle.

CS:GO oynamayın o zaman sorun çözülecektir başka oyun tercih edin 😀 şaka bir yana küçük mouseler kullanmayı tercih edin veya küçük fan falan alabilirsin.

Geri
Yukarı