Çözüldü CS:GO oynarken önceden 400-500 FPS alırken son zamanlarda FPS düşmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Squee

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Normal şartlarda CS:GO oynarken FPS 400-500 aralığında oynuyorum ama son 3 gündür hiçbir şey indirmeme rağmen FPS aniden 15'e düşüyor, 1-2 saniye sonra düzeliyor ama bu ilk maç ta olmuyor. Genelde 2. maçta falan oluyor. Format bile attım çözemedim problemi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar merhaba. Normal şartlarda CS:GO oynarken FPS 400-500 aralığında oynuyorum ama son 3 gündür hiçbir şey indirmeme rağmen FPS aniden 15'e düşüyor, 1-2 saniye sonra düzeliyor ama bu ilk maç ta olmuyor. Genelde 2. maçta falan oluyor. Format bile attım çözemedim problemi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sıcaklıkları kontrol ettiniz mi?

Hocam birdenbire olan sıkıntılarda ben genelde DDU ile sürücüleri temizleyip bir daha kuruyorum işe yarıyor.
Elektrik kesintisi ya da fişten çekince falan bazen Windows'ya da sürücü kaynaklı hata olabiliyor başınıza geldiyse böyle bir şey deneyin belki olur.

İşlemci Intel i7:12700F
Ekran kartı: RTX 3060 Ti.
SSD: 1 TB, M.2, PCI-e NVMe, SSD Hynix.
Anakart bulamadım hazır sistem: Msinfo32 yazdığımda Alienware yazıyor ama BIOS'a girdiğimde ASUS yazıyor BIOS da BIOS sürümü A01.

İşlemci Intel i7:12700F
Ekran kartı: RTX 3060 Ti.
SSD: 1 TB, M.2, PCI-e NVMe, SSD Hynix.
Anakart bulamadım hazır sistem: Msinfo32 yazdığımda Alienware yazıyor ama BIOS'a girdiğimde ASUS yazıyor BIOS da BIOS sürümü a01.

Burada yazması lazım.
1689199348770.png

Söylediğim gibi tam marka yazmıyor.

Deel ile iletişime geçtim ve ekran kartımda problem olduğunu söylediler ekran kartı gönderiyorlar cevaplarınız için teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-07-13 010725.png
    Ekran görüntüsü 2023-07-13 010725.png
    151,7 KB · Görüntüleme: 11

Yeni konular

Geri
Yukarı