CS:GO oyun donuyor

• Konuyu başlatan ncl
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 910
Sistem özellikleri.
Intel i3 550 3.2 GHz 2 çekirdek.
4 GB RAM.
ATI Radeon HD 5570 2 GB GPU (AMD ama ATI olarak geçiyor bilgim yok pek)

Sistemim pek iyi degil ancak böyle bir sorunum olmuyordu. Discord'u kapatarak oynamayı deneyecegim çünkü Discord'u son 2-3 haftaya kadar aktif olarak kullanmıyordum.

Büyük ihtimalle tozdan değil Discord'dan.

Sisteminiz çok iyi değil ama daha önce yaşamadım demişsiniz. Bir de Discord'u tamamen kapatıp denerseniz benim görüşüm sorun çözülecektir. Arkadaşlarımın sorunu bu şekilde çözülmüştü.
teşekkür ederim deneyip bildirecegim.
Discord'un oyun içi arayüzü açıksa kapatmayı dener misin veya Discord'u direkt kapatır mısın?
Arayüz kapalı zaten de discordu kapatıp deneyecegim.
Siz 70 alıyorsanız maşallah. Ben i3 2120 Sistemimde 30FPS alıyorum.

Bilmiyorum ben de vallahi masaüstülere çıkan ilk i3 işlemcisine sahibim galiba ona ragmen nasıl 70leri görüyorum hiçbir fikrim yok. Ama hazır şuradayken bir yardım ediveriyim belki yapmadıysan dedigimi yap. Steam dosyalarından CS:GO'nun klasörüne gir. Şu konuma gir:
steamapps\common\Counter-Strike global Offensive\csgo\panorama
Daha sonrasında bu konumdaki "videos" klasörünün ismini degistir. Yani istedigin bir şey yapabilirsin 1 karakterlik isim degisikligi bile yeterli olacaktır. Oyun sen oynarken bir sürü video oynatır. Ana menüdeki arka plandaki görüntü dahil bir cok video oynatıyor. Maç ararken lobi üyelerinin arkasında gözüken yeşil renkli dünya şekli bile video halinde. Bunun gibi birçok şeyi kapatarak FPS'ini yükseltme şansın var. Dene eger olmazsa klasörün ismini eski haline getirebilirsin. Başta oyun sana garip gelir videolar kapandıgı için ama alışırsın. Bir de son update de gelmiş olması lazım grafik ayarlarında UberShaders gibi birşeyler yazan bir seçenek var onu kapalı hale getir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı