CS:GO oyun içi eşyaların fiyatı güncellendi

10 tane aldım 2 tl den ve şuan pazarda 11tl ler eh iyi kar

Belliydi güncelleneceği. Tanesi 2 TL'den 2465 tane karışık kapsül almıştım 2 gün önce. İyi ki de almışım.

Bugün birkaç kişi daha dedi bunu neye göre aldınız herkes de nedense zamlanmadan önce almış bir bilgi mi geldi sadece merak ettim.

Bugün birkaç kişi daha dedi bunu neye göre aldınız? Herkes de nedense zamlanmadan önce almış bir bilgi mi geldi? Sadece merak ettim.

Yok bir bilgi gelmedi. Yabancılar çok fazla şikayet ediyordu Türkiye'nin ucuzdan alması durumdan. Yakında kura güncelleme gelmesi muhtemeldir diye hemen alma kararı verdim.

30TL'ye aldığım müzik kiti 41TL olmuş. Ve daha artacağını düşünüyorum. Umarım oyunlara zam gelmez.

Ne abi bunlar kapsül ne? Steam yazıyor başlıkta. Oyunlara zam geldi sandık.

Ben onu demiyorum millet zamlanmadan önce 2 TL iken 2000 tane 1000 tane 2500 tane almış hep de zamlanmadan önce almışlar dikkatimi çekti.

Çünkü her sene kapsüller 8'den çıkıyor sonra 2'ye düşüyor. 2'ye düştükten sonra 1.5-2 ay sonra da CS marketinden kalkıyor. Ondan sonra da 2 TL'lik kapsüller 2.8'den başlayıp 4'e kadar çıkıyor. Yani kolay yoldan risksiz kâr.
Ne abi bunlar kapsül ne? Steam yazıyor başlıkta. Oyunlara zam geldi sandık.

Topluluk pazarındaki çoğu oyunun itemleri bu kur farkı yüzünden fiyat değişimi yaşadı. O yüzden CS yerine Steam yazdım. Ayrıca büyük ihtimal artık oyunlarda da kur farkı etkili olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…