CS:GO Pattern ne oluyor?

SynioZ

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx 570
i5 4460
16gb
ByNoGame'de skin satışa koydum bu pattern 7 yazıyor satışta olan diğer skinlerde 400-500 arası değerler gördüm. Bu tam olarak ne oluyor? Skin değerini temsil ediyormuş sanırım. Benim bu skin normal mi değerli mi nasıl anlayabilirim?

IMG_20230415_120528.jpg

Bir sorum daha var ben bu elini kullanırsam aşınır değil mi?

Patternlere göre skinlerin bazı yerlerdeki görünüş ve şekilleri değişebiliyor ve bu fiyata etki ediyor. Bu skinte neresine nasıl etki ediyor bilmiyorum ama tek sayılı patternler genelde değerli ve güzel olur FAKAT SKINE GORE araştırmak gerek. Bu skin için gereksiz fiyat, ucuz bul al gitsin. Ek olarak, kullandıkça skin aşınmaz onu sormuşsun sanırım en altta.

Patternlere göre skinlerin bazı yerlerdeki görünüş ve şekilleri değişebiliyor ve bu fiyata etki ediyor. Bu skinte neresine nasıl etki ediyor bilmiyorum ama tek sayılı patternler genelde değerli ve güzel olur fakat skıne gore araştırmak gerek. Bu skin için gereksiz fiyat, ucuz bul al gitsin. Ek olarak, kullandıkça skin aşınmaz onu sormuşsun sanırım en altta.

Anladım teşekkürler.

Patternlere göre skinlerin bazı yerlerdeki görünüş ve şekilleri değişebiliyor ve bu fiyata etki ediyor. Bu skinte neresine nasıl etki ediyor bilmiyorum ama tek sayılı patternler genelde değerli ve güzel olur fakat skıne gore araştırmak gerek. Bu skin için gereksiz fiyat, ucuz bul al gitsin. Ek olarak, kullandıkça skin aşınmaz onu sormuşsun sanırım en altta.

Peki bu pattern değerli olduğunu nereden araştırabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı