CS:GO Prime alınır mı?

theorder21

Decapat
Daha fazla  
Valorant'dan yeni CS:GO'ya gectim. Yaklasik 50 saatim var. Su an 15$ var hesabimda, aslinda istedigim birkaç oyun da vardi ama arada kaldim. Kasa, skin filan dusuruluyor diye duydum. Bunlari da sonradan satiyor insanlar. Yaklasik kac hafta veya gunde cikarabilirim bu parayi? 15$ deger mi?

Valorant'dan yeni CS:GO'ya gectim. Yaklasik 50 saatim var. Su an 15$ var hesabimda, aslinda istedigim birkaç oyun da vardi ama arada kaldim. Kasa, skin filan dusuruluyor diye duydum. Bunlari da sonradan satiyor insanlar. Yaklasik kac hafta veya gunde cikarabilirim bu parayi? 15$ deger mi?

Şansına bağlı. Eğer oynamayacağini düşünüyorsan sakın alma. Çünkü az bir para değil. Ama oynarım diyorsan al gitsin zaten parası illa çıkıyor.

Muhtemelen oyunu Dolarla alacaksanız oyun dolar miktarı bakımından zam yemeyecek yurt dışında, bence Source 2 çıkınca bi deger mi değmez mi diye düşünün derim.
(Mesuliyet sizin, zam yerseniz benden bilmeyin sonra, ama oyunun Türkiye'de zam yiyeceği söylentileri dolaşıyor)
Bana kalirsa her oyuncunun CS:GO prime hesabı olmalı, değer mi değer.
Ama rekabetçi oyunlar oynanmaz.

Bir de soylemeyi unuttum. Karsima 1500-2000 saatli adamlari atiyor oyun. Haliyle de oyundan keyif alamiyorum. Prime alirsam benim gibi dusuk saatlileri mi atar?

Ortalama 20TL kasa düşse. Şu an Prime 280₺. Realistik bir bakış açısı ile 14 haftada bu parayı çıkarıyorsunuz. Şanslıysan bu süre 12 haftaya gerileyebilir. Ama tüm kasa fiyatlarının ortalamasını aldığımızda 20₺'den hesaplamak daha doğru. Bunun içinde %15'lik satış komisyonunu da unutmamak lazım.

Eskiden haftada 2 kasa düşürürken iyiydik ama 1 kasa ile kâr etmek biraz zor. Oyunu seviyorsanız ve düzenli olarak oynuyorsanız alınabilir. Ama sadece kâr etme amacı ile almak pek mantıklı değil.

Geri
Yukarı