CS:GO Prime alınmalı mı?

YufusCan

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
CS:GO'dan bir süre önce ban yedim VAC mı ow mı pek bilgim yok açıkçası. Zamanında bendeki skinleri gerçek paraya satınca skinchanger açtım ve bir süre sonra ban yedim(şu VAC'ı güncelledikleri ban spike ının olduğu döneme denk geldi). Şimdi ise CS 2'nin çıkmasıyla birlikte yazın tekrar başlamak istiyorum yeni bir hesaptan.

Sorum CS:GO Prime'ı ucuza almanın herhangi bir yolu var mı cashback vs gibi veya bu indirme giriyor mu yazı mı beklemeliyim. Hesap alma gibi bir düşüncem yok o riske girmek istemiyorum.

Ya da FACEIT ESEA gibi siteler üzerinden oynamak istiyorum ama muhtemelen VAC bandan dolayı orada oynayamam ve yeni hesap açarsam da yeterli saatimin olmaması gibi sebeplerden oynayamam sanırım bu konuda da beni aydınlatırsanız sevinirim.

Steam adresimi de koyayım: https://steamcommunity.com/id/yufuscan/

CS:GO'dan bir süre önce ban yedim VAC mı ow mı pek bilgim yok açıkçası. Zamanında bendeki skinleri gerçek paraya satınca skinchanger açtım ve bir süre sonra ban yedim(şu VAC'ı güncelledikleri ban spike ının olduğu döneme denk geldi). Şimdi ise CS 2'nin çıkmasıyla birlikte yazın tekrar başlamak istiyorum yeni bir hesaptan.

Sorum CS:GO Prime'ı ucuza almanın herhangi bir yolu var mı cashback vs gibi veya bu indirme giriyor mu yazı mı beklemeliyim. Hesap alma gibi bir düşüncem yok o riske girmek istemiyorum.

Ya da FACEIT ESEA gibi siteler üzerinden oynamak istiyorum ama muhtemelen VAC bandan dolayı orada oynayamam ve yeni hesap açarsam da yeterli saatimin olmaması gibi sebeplerden oynayamam sanırım bu konuda da beni aydınlatırsanız sevinirim.

Steam adresimi de koyayım: https://steamcommunity.com/id/yufuscan/

Ucuz almanın yolu:
Nays'ta %20 cashback var. Ben geçen aylarda cashback ile 200 TL'ye aldım ve amorte ettim kasa çıkararak. 2-3 kere revolution case çıkarırsan amorte ediyorsun. Alıp almamak sana kalmış, ben aldım mutluyum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-04-22-17-01-05-672.jpg
    Screenshot_2023-04-22-17-01-05-672.jpg
    75,7 KB · Görüntüleme: 178
Parasını çıkartıyor zaten, garanti kasa düşüyor. Kasaların en düşük 20 TL gibi fiyatı var. İndirime girmiyor Prime Status, ama Nays ile alıp cashback alabilirsin.

Bu dönemde hesaplara güven olmuyor zaten, ya hile açılıp satılıyor ya da geri alınıyor.
Papara yanlış hatırlamıyorsam Steam'da %10 cashback atıyordu, 225 tl gibi bir fyata denk gelecek sizin için.
ESEA gibi siteler üzerinden oynamak istiyorum ama muhtemelen VAC bandan dolayı orada oynayamam
VAC banınız var ise sunucularda oynayabilirsiniz fakat FACEIT ve ESEA'da oynayamazsınız.

Geçen hafta hesaplamıştım, her hafta sadece 1 kasa düşürürseniz, ortalama 4 ay gibi bir sürede sadece kasalarla parasını çıkartıyor. Almak istiyorsanız doğru zaman derim.

Daha fazla sorunuz olursa sormaktan çekinmeyin.

Yanıtlarınız için teşekkürler. Zaten parasını çıkartacağı dönemin piyasasında belli. Ben sadece daha ucuza almanın yolunu arıyordum nays kullanıyorum zaten yazın onun ile alırım. Umarım yaza kadar cs 2 çıktığında zam gelmez.

Umarım yaza kadar cs 2 çıktığında zam gelmez.
Eğer CS:GO'dan Prime satın almaya çalışırsanız fiyatı 278 TL gösteriyor, yüksek ihtimal zamlanacak çünkü 150 TL'den 234 TL gösterdiği zamanda da böyle olmuştu.

Size tavsiyem elinizden geldiğince hızlı almaya çalışın, memnun kalmazsanız hesabı da satabilirsiniz.

Eğer CS:GO'dan Prime satın almaya çalışırsanız fiyatı 278 TL gösteriyor, yüksek ihtimal zamlanacak çünkü 150 TL'den 234 TL gösterdiği zamanda da böyle olmuştu.
bunu bilmiyordum teşekkürler almaya çalışacağım en kısa sürede

Nays'ta %20 cashback var. Ben geçen aylarda cashback ile 200 TL'ye aldım

Nays ile alıp cashback alabilirsin.
Nays kullanarak satın aldım cashback ödemesi ne zaman hesaba geçiyor bilginiz var mı acaba?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı