CS:GO Pure server file hatası

wampires

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar arkadaşlar. Öncelikle size hata hakkında bir kaç bilgi vereyim.

Aldığım hata "PURE SERVER FILE" Hatası çok araştırma yaptım videolar izledim hepsinde hata veren dosyayı silip doğrulama yap eksik veya bozuk olan dosyayı bulup tekrardan indirecektir diyor. Ben bunu her defasında yapıyorum. Bütün VPK dosyalarını sildim tekrardan indirdim gene hata devam etti. Oyunu komple sildim. Geri yükledim gene aynı hata devam etti. Lütfen yardım eder misiniz?

Bunun bir çözümü var mı?

Dosya, aktarım esnasında veya diskte bozuluyor olabilir mi ? Ya da güvenlik yazılımın dosyanın aktarılmasını engelliyor olabilir mi ? Bir de işletim sistemin nedir ? Windows 10'a geçmek belki bu sorunu çözebilir ?

• İşletim sistemi : Windows 7 Ultimate 32 bit
  • İşlemci : Pentium(R) Dual-Core CPU 3.06 Ghz 3.07 Ghz
  • Ram : 4 GB
  • Ekran Kartı : 2 GB

Bilgisayarımın Windows 10'u kaldıracağını sanmıyorum. Şuan windows 7'de güzel işlevi var. Ama sorun her oyunda vpk dosyası aldığımda dosyayı bulup siliyorum doğrulama yapıyorum başka vpk dosya hatası veriyor. En son bütün vpk dosyalarını sildim geri yükledim hala aynı hata devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı