CS:GO Rank atlanmıyor

Teknik olarak CS:GO'dan daha iyi sunucuları ban sistemi vs. var ama kitlesi toxic hangi server a girersen gir ruh hastası olursun ve oyun tarzı beni sarmıyor uçmalı kaçmalı işler, ben biraz daha gerçekçi oyunları seviyorum ayrıca CS:GO'daki altyapı kat kat daha iyi oturduğun yerden para kazanabilirsin başka sitelerden ucuza skin alabilirsin, surf ve Jailbreak gibi topluluk sunucuları var silahların aşınma dereceleri var bütçene göre ayarlayabilirsin tarihi ve espor u daha köklü sayayim mi daha. 😊

H

Hocam eğer oyunculardan dolayı diyeceksen burada da aynı sorun var, her el aynı şey oluyor, beş kişinin beşi de farklı bir dil konuşarak birbirine bağırıyor.

Kısa ve uzun maç seneklerinin rank atlamaya etkisi var mı? Uzun maç oynamak daha mı mantıklı?

Rank a etkisi var mı bilmiyorum ama seviyene etkisi var kısa maç biraz daha az XP veriyor fakat süreye uyarladığın zaman 2 kısa maçtan 1 uzun maça göre daha fazla XP kazanabilir misin bilmiyorum olabilir bakmak lazım. Yine de uzun maç daha iyi comeback atma olasılığı daha yüksek.

Selamlar, sevgiler. Özetle CS:GO oynarken nerdeyse çoğu el bayağı fazla vuruyorum, asistlerim oluyor, 4-5 edo falan yapıyorum ortalama ama bir şekilde yenilgi olabiliyor bazıları oynayamadığı için ve rank atlayamıyorum. Bazıları kazanıp yenilmeye göre değil, maçtaki performansına bağlı dedi ama ben iyi oynasam bile atlayamıyorum. Rank sistemini anlamadım galiba. Silver çukurunda kaldım.. Ne yapmam gerek, ne önerirsiniz?
Bomba kurma sayın, bomba çözme sayın, bomba hasarı, hs oranın, kill alma sayın, ölme sayın, kd oranın hepsi etkiliyor yani bi nevi.

@Akeron hocam ben görene kadar güzelce açıklamışlar zaten ben RGX vandal almama rağmen bıraktım o derece yani bir süre sonra çok sıkıcı oluyor her ne kadar CS'den çok daha fazla çeşitlilik faktörü sağlıyor gibi görünse de hem map az hem oyuncular çekilmez hem de çok karakter olmasına rağmen sabit 7 karakterden dönüyor oyun.
Kimine dokunmayacak bir para 70 TL fakat ilk kez bir oyuna para yatırdığım için kıymeti çok CS'de sadece Premium'u aldım zamanında 8 TL'ye o zamandan beri kasalarla envanter dizdim şu an oynadığım her silahtaki skini kırmızı seviye (örnek AK-47 imaparatoriçe) ve özenle seçtiğim skinlerden oluşan bir envanterim var bedavaya.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı