CS:GO rankı olmadan FACEIT oynanabilir mi?

illegalonline

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Matbaa Ambalaj
Uzun yıllar Counter-Strike: Global Offensive oyununu oynadım ama hileler vb. sebeplerden oyunu bıraktım. PUBG vb. oyunlara başlamıştım Steam hesabımı da o vesileyle sattım. Şimdi arkadaşlarım ile tekrar başlayacagım. FACEIT oynayacağız ama merak ettigim konu şu, Steam hesabım yeni, Counter-Strike: Global Offensive hesabım yeni, FACEIT hesabım yeni.

Bu FACEIT hesabına üye olduktan sonra oyunu oynayabilmem için Counter-Strike: Global Offensive belirli bir ranka gelmiş olmam gerekiyor mu ya da belirli bir saat oynamam gerekiyor mu? Mesela şu anki hesabımda rank yok 30 dakikalık oynama o da cros ayarlarını falan yaptım ama FACEIT'e bu şekilde rankım yokken girip oynayabilir miyim? Bu konu hakkında bilgi almak istiyorum sizlerden?

Son düzenleyen: Moderatör:
cs go ya baglamaya çalışıyorum hesabı ama şu uyarıyı veriyor = BAĞLADIĞINIZ PROFİL GEREKSİNİMLERİMİZİ KARŞILAMIYOR GİBİ GÖRÜNÜYOR OYUN KAYIT MODELİNDEN OLANLARI KONTROL EDİN= böyle bir uyarı alıyorum hesabım yeni daha 10 rekabetçi ile rank bile açılmadı bundan dolayı olabilirmi rankım yok diye 10 maç yapıp en azından orada silver olarak rankımı açmammı gerekiyor ?

cs go ya baglamaya çalışıyorum hesabı ama şu uyarıyı veriyor = BAĞLADIĞINIZ PROFİL GEREKSİNİMLERİMİZİ KARŞILAMIYOR GİBİ GÖRÜNÜYOR OYUN KAYIT MODELİNDEN OLANLARI KONTROL EDİN= böyle bir uyarı alıyorum hesabım yeni daha 10 rekabetçi ile rank bile açılmadı bundan dolayı olabilirmi rankım yok diye 10 maç yapıp en azından orada silver olarak rankımı açmammı gerekiyor ?
40 saate kadar kasman gerek

aynı hatayı bende şuan alıyorum belli bir saat kasmam gerektiği için mi bu hatayı veriyor?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı