CS:GO Rekabetçi İzlenirken Arkadaşa Komut Verilebilir mi?

Hayır maalesef böyle bir şey söz konusu değildir. Arkadaşın diyelim ki 12. round oynuyorken. Sen 11. round izliyorsun yani 3 dakika geriden maçı izliyorsun. İnfo verme gibi bir şey söz konusu değildir. Yapman durumunda yanlış info ile maçı bile kaybettirebilirsiniz :)

Cevabı beğenmiyorsan dene ve öğren, burda kimseyi yargılama... Araştırma ve deneyden korkan bir insan konusundan mı yollacak?
Ben cevabı beğenmiyorum demedim sadece biraz daha hoş karşılayabilirdi. Ben hiç kimseyi yargılamadım ve konu hakkında konuşmicaksanız burdan gidiniz.

Böyle bir şey düşünmek bile bence saçma ve gereksiz. Belki yüzbinlerce aylık oyuncu sayısı var bunu düşünen tek siz değilsiniz. Böyle bir şeyi yapamazsınız çünkü oyun size gecikmeli geliyor.

Yıllardır olan oyunu böyle küçük mantıklarla açığını arayarak hile yapmaya çalışmak bence çok saçma.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı