CS:GO rekabetçi ve yoldaşta eşleştirme bulmuyor

emreeyz

Decapat
Arkadaşlar CS:GO'ya giriyorum 1 haftadır rekabetçide eşleştirme bulmuyor yaklaşık 30 dakika bekliyorum ama yine de bulmuyor kuzenim bu olay olmadan önce benim hesapta 1-2 dakikalığına wallhack açmış ama sorunu düzeltemiyorum.

20210703182901_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar CS:GO'ya giriyorum 1 haftadır rekabetçide eşleştirme bulmuyor yaklaşık 30 dakika bekliyorum ama yine de bulmuyor kuzenim bu olay olmadan önce benim hesapta 1-2 dakikalığına wallhack açmış ama sorunu düzeltemiyorum.

Eki Görüntüle 1094959

Dosyalarda kalmış olabilir virüs programınızla taratın ya da regeditden geçmişinizi temizleyin

Eki Görüntüle 1094959

Oyun dosyalarını doğrulayın. İnternet hızınızı Speedtest ile test edin. Tüm başlangıç komutlarını silin olmaz ise oyunu silip yeniden yükleyin.

Oyun dosyalarını doğruladım internet hızımda gayet mükemmel ama sadece bu hesapta oluyor aynı PC'den başka hesaba giriyorum onda böyle bir sorun olmuyor.

Hesabın şifresini değiştirin gerekirse Steam desteğe başvurun. Hesabı gözden geçirin VAC falan var mı diye hocam.

Geri
Yukarı