CS:GO RMR 2021 kapsül indirimi ne zaman bitecek?

Bana göre fiyatları kademeli olarak yükselir çok talep var. İndirim bittiğinde düşecek satış oranları lakin pazardan kalktığı vakit gün gün kar getirecek kendi adıma emin konuşuyorum..

Steam inventory helper ile toplu şekilde saticaz hocam. 2019 kapsullerini incelerseniz bir ara 20 tl ye cıkmış. 10 lira olduğunda hepsini satmayı düşünüyorum.

Harbiden yani bende 130küsur var zamanında nasıl satacağım diyorum, çok yoracak. Kaldı ki Steam birkaç satıştan sonra mobil onaylama istiyor yani iş daha da zorlaşıyor. 5900 kapsül vallaha kolay gelsin
Bende 474 tane aldım eğer 6.65den satsam bile 3.5K gibi bi değer oluyor.

Steam inventory helper ile toplu şekilde saticaz hocam. 2019 kapsullerini incelerseniz bir ara 20 tl ye cıkmış. 10 lira olduğunda hepsini satmayı düşünüyorum.
Aynen reis benim acelem yok 10 lirayı geçerse yarısını satarım kalanları kademeli kademeli elden çıkarırım..

Hocam bence siz bunları 2-3 yıl daha elinizde kaldı. RMR Öldü artık çok saçma yatırım yapmak ama iş işten geçti

İndirim bitti galiba arkadaşlar. Kapsül fiyatları 3,20 tl olmuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…