CS:GO satışta olan operasyon Hydra kasası kayboldu

atakansogut

Hectopat
Merhabalar, 2 gün önce 4 kadar kasamı pazarda sattım, 3 kasam satıldı ancak 4.kasam olan Hydra operasyonu kasam ortada yok, satılsaydı parası cüzdanıma gelirdi, ancak cüzdanımda o tutar ekli değil. Pazar geçmişime baktığımda da kasa sanki hiç var olmamış gibi? Ne yapmamı önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler.

Pazarda beklemeye almıştır hocam oradan iptal edip tekrar sat. Topluluk pazar kısmında olsa gerek.

Envanterinizi dikkatlice kontrol edin, eğer gerçekten yok ise Steam Destek ile iletişime geçin.

Pazarda beklemeye almıştır hocam oradan iptal edip tekrar sat. Topluluk pazar kısmında olsa gerek.

Beklemeye alınan eşyalara baktığımız ayrı bir yer mi var, yoksa listeleme kısmını mı kastediyorsunuz? Envanterimde de kasayı göremedim normalde 2 tane iken envanterimde 1 tane var.

"
Beklemeye alınan eşyalara baktığımız ayrı bir yer mi var, yoksa listeleme kısmını mı kastediyorsunuz? Envanterimde de kasayı göremedim normalde 2 tane iken envanterimde 1 tane var.
envanter kısmına girince beklemedeki eşyalar vs yazar sarı olur. Yok ise yardımım dokunmamış demektir.

"

Envanter kısmına girince beklemedeki eşyalar vs yazar sarı olur. Yok ise yardımım dokunmamış demektir.

İnanır mısınız orada da yok sanki hiç öyle bir kasa var olmamış gibi neyse yine de öyle bir sekmenin varlığını göstermekle bana yardım etmiş sayılırsınız teşekkürler

Yaklaşık 1 ay önce pazardan aldığım skin envanterime 3 saat sonra gelmişti. Yoğun saatlerde CS:GO envanterleri yüklenmiyordu bilenler bilir. Öyle bir aksaklık olabilir yani. Beklerken ticket atmıştım kısa sürede dönüş yapılmıştı ama skin geldiği için cevap vermedim. Olayla ilgili detaylı bilgi vermemi istemişti. Ticket atman yeterli yani milyonda birde olsa yaşanabiliyor böyle şeyler.

Ticket attım, cevaplarını bekliyorum, bir cevap gelirse paylaşırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…