CS:GO seckin alınır mı?

vanvan

Decapat
Daha fazla  
CS Prime almak istiyorum ancak şu an fiyatı 394 lira. Sizce CS2'yi bahane edip beta için fiyatını şişirdiler mi, daha düşme şansı var mı yılbaşı gibi yoksa daha da artar ya da sabit mi kalir? Ona göre bekleyeceğim ya da alacağım.

CS Prime almak istiyorum ancak şu an fiyatı 394 lira. Sizce CS2'yi bahane edip beta için fiyatını şişirdiler mi, daha düşme şansı var mı yılbaşı gibi yoksa daha da artar ya da sabit mi kalir? Ona göre bekleyeceğim ya da alacağım.
İleride 1000 TL olduğunda Ah niye almadım dersin. Alıp asla pişman olmadığım şeylerden bir tanesi.

Artma ihtimali daha yüksek gibi duruyor. 275'ten 295 TL'ye daha sonra 395TL çıkartmaları normal yani. Alırsanız muhtemelen en kötü ihtimalle 6 ay içerisinde yatırdığınız parayı çıkartırsınız.

CS2 ile alakası yok fiyatının. Fiyatı hep sabit tutuyorlar dolar kurunu güncelliyorlar sadece. Eğer her hafta oynayıp kasa drobu alabileceğini düşünüyorsan almanı öneririm. Şansına baglı olarak paranı amorti edersin belli bir süre sonra. Örnegin ben bu hafta bu drobu aldım.

1694882632168.png

Ne zaman bişey satın alsam fiyati düşüyor ama geçici düşüş oluyor genelde. Şanssızlık, o yüzden sorduydum. Aldım gitti 🙃

Yeni konular

Geri
Yukarı