CS:GO Ses Ayarları Oyuna Girildiğinde Bozuluyor

azzurra

Femtopat
Daha fazla  
Yselam, CS:GO'yu 20 gündür oynamıyordum. Steam'i açar açmaz güncelle yazıyordu. Güncelledim oyunu sonra maça girdiğimde adamların sesi nereden geliyordu anlaşılmıyor net bir ses yok yani. Lowerdayken üst tünelden adam gelirken bile acaba nereden diye düşündüm. Son bıraktığımda böyle değildi tüm ayarları vs. denedim düzelttim oyunda dosyaları geri yükledim. Consola komut yazdım vs. ama nafile ana menüdeyken ses gayet güzel ama ayarlara oyna kısmına geldiğimde ses değişiyor, boğuklaşıyor. Uzaktan geliyor sanki. Çözümü nedir acaba? Başka bir güncelleme mi beklemek?

Kulaklık JBL kulak üstü kulaklık gayet de iyiydi 1 yıldır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pro gamer Config kullanıyorsanız güncellemeyi deneyebilirsiniz yeni sürümde Config hataları oluşabiliyor onun dışında kulaklık eğer oyun dışında eski halindeyse yüksek ihtimalle oyunla alakalı bir sorundur.

Oyunun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın. Ardından bakın düzelmişmi...

Oyunun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın. Ardından bakın düzelmişmi...

Teşekkürler 2 cevabınızla da düzeldi şimdi de CS:GO oyun içi mikrofon çalışmıyor takımdakilerin de gelmiyor benimki de gitmiyor. Konsola komut yazdığımda sesleri açılıyor ama bu sefer de ses kalitesi cızırtılı geliyor oyunda ne yapmam lazım?

Pro gamer Config kullanıyorsanız güncellemeyi deneyebilirsiniz yeni sürümde Config hataları oluşabiliyor onun dışında kulaklık eğer oyun dışında eski halindeyse yüksek ihtimalle oyunla alakalı bir sorundur.

Bu sefer de ses düzeldi oyun içi Mic bozuldu takimdakilerin sesi gelmiyor kendi sesim de gitmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler 2 cevabınızla da düzeldi şimdi de CS:GO oyun içi mikrofon çalışmıyor takımdakilerin de gelmiyor benimki de gitmiyor. Konsola komut yazdığımda sesleri açılıyor ama bu sefer de ses kalitesi cızırtılı geliyor oyunda ne yapmam lazım?

Bu sefer de ses düzeldi oyun içi Mic bozuldu takimdakilerin sesi gelmiyor kendi sesim de gitmiyor.

Harici mikrofon mu kullanıyorsunuz yoksa headset mi?

Kulak üstü kulaklık Bluetooth'la bağlanıyorum. Onu konsol komutlarıyla hallettim ama bu sefer de oyundaki sesler net gelmiyor, ses kasılmıyor. Denetim Masası'ndan yapınca da düzelmedi anlamadım. Bıraktığımda böyle değildi.

Laptop kullanıyorsunuz anladığım kadarıyla, Bluetooth'la bağlı olduğunuz için olabilir net ses alamamanız.

Geri
Yukarı