Çözüldü CS:GO silah sesleri aşırı yüksek geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ceyov

Hectopat
Selam arkadaşlar. 4-5 gün once kendime yeni PC topladim. Eski bilgisayarımda boyle bir sorun yoktu ama yeni bilgisayarimdaki CS:GO'da mermi sesleri o kadar fazla geliyor ki, ayak ve diger sesleri duymak inanilmaz zorlaşıyor. Araştırınca bu sorunu yaşayan kişilerin konularını gördüm fakat çözümünü bir türlü bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Anladım. İyi araştırmalar size.

Teşekkür ederim.

Arkadaşlar sorunu çözdümm. Bulamayan arkadaşımız olursa diye yazıyorum buraya;

Masaüstü sağ alt kısım ses düzeyi karıştırıcısını aç - kulaklık - enhancements - laudness equalization sekmesine tik at - islem tamam :)
Silah sesleri oyunun sesi ile aynı derecede artıyor. Dediğiniz bir sorun değildir ve silah sesleri ayrı olarak azaltılamıyor ve bende de çok sesli. Bu oyunun bir parçası, yapabileceğimiz bir şey yok. (Oyunun sesini kısmak dışında)

Kulaklık ile alakalıdır, ben ayak sesleri arttırma ayarı çekiyordum sizde mermi sesi arttırmışsınız sanırım. Programı varsa ayarları standart yapın.

Silah sesleri oyunun sesi ile aynı derecede artıyor. Dediğiniz bir sorun değildir ve silah sesleri ayrı olarak azaltılamıyor ve bende de çok sesli. Bu oyunun bir parçası, yapabileceğimiz bir şey yok. (Oyunun sesini kısmak dışında)

Hocam 2K saatten fazla CS:GO oyunum var, silah sesinin fazla olduğunu anlayabilecek kadar oyun oynadim. Kesinlikle sorun var yani. Ayrica arastirinca bu sorunu yasayan kişilerin konularını da gordum ama çözümü bulamadim.

Kulaklık ile alakalıdır, ben ayak sesleri arttırma ayarı çekiyordum sizde mermi sesi arttırmışsınız sanırım. Programı varsa ayarları standart yapın.
Eski pcde de ayni kulaklığı kullanıyordum ve hic sorun yoktu. Programinı yükleyip bi kurcalamayı deneyeyim bakalim, teşekkür ederim.

Hocam 2K saatten fazla CS:GO oyunum var, silah sesinin fazla olduğunu anlayabilecek kadar oyun oynadim. Kesinlikle sorun var yani. Ayrica arastirinca bu sorunu yasayan kişilerin konularını da gordum ama çözümü bulamadim.

Eski pcde de ayni kulaklığı kullanıyordum ve hic sorun yoktu. Programinı yükleyip bi kurcalamayı deneyeyim bakalim, teşekkür ederim.

Teşekkür ederim.

Arkadaşlar sorunu çözdümm. Bulamayan arkadaşımız olursa diye yazıyorum buraya;

Masaüstü sağ alt kısım ses düzeyi karıştırıcısını aç - kulaklık - enhancements - laudness equalization sekmesine tik at - islem tamam :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı